توییتر امکان نوشتن توییت‌های طولانی‌تر را به‌زودی اضافه می‌کند

پنج‌شنبه ۱۴ بهمن ۱۴۰۰ - ۱۵:۳۰
مطالعه 2 دقیقه
توییتر روی ویژگی جدیدی به‌ ‌نام «Twitter Articles» کار می‌کند تا کاربران بتوانند در نوشتن توییت محدودیتی نداشته باشند و متن‌های طولانی‌تری بنویسند.
تبلیغات

توییتر همیشه به‌دلیل محدودیت کاراکتر در هر توییت معروف بوده است. این مقدار قبلاً ۱۴۰ کاراکتر بود و در سال ۲۰۱۷ به ۲۸۰ کاراکتر رسید. اکنون به‌‌ نظر می‌رسد که این شرکت راه‌های جدیدی برای نوشتن متن‌های طولانی‌تر توسط کاربران با ویژگی جدیدی به نام «Twitter Articles» را بررسی می‌کند.

ویژگی نوشتن متن طولانی‌تر در توییتر

به‌‌‌ نقل از 9to5mac، ویژگی مذکور برای اولین‌بار توسط محقق برنامه، جین وانگ فاش شد که منویی مخفی را مربوط به ویژگی جدید مقالات نشان داد. هنوز جزئیاتی در ‌مورد نحوه‌ی عملکرد مقالات توییتر وجود ندارد؛ اما احتمالاً کاربران به‌زودی می‌توانند متن‌های خود را بدون محدودیت ۲۸۰ کاراکتری در این شبکه اجتماعی بنویسند.

اسکرین‌شات منتشرشده توسط وانگ نشان می‌دهد که گزینه‌ی «Create a Twitter Article» در صفحه‌ی همه‌ی کاربران قرار خواهد گرفت و به گروه خاصی از حساب‌ها محدود نخواهد شد.

توییتر در سال ۲۰۲۰ روش جدیدی را برای اشتراک‌گذاری توییت‌ها با عنوان «رشته‌های پیوسته (continuous threads)» معرفی کرد تا کاربران بتوانند چندین توییت را به‌هم وصل کنند؛ باوجوداین، محدودیت‌های ۲۸۰ کاراکتری در هر توییت حتی برای رشته‌ها نیز وجود دارد. در‌ نهایت، یکی از سخنگویان توییتر تأیید کرد که این شرکت به‌زودی جزئیات بیشتری درباره‌ی ویژگی «Twitter Articles» منتشر خواهد کرد.

تبلیغات
داغ‌ترین مطالب روز

نظرات

تبلیغات