بازگشت ویژگی پرسش و پاسخ به تیک تاک با قابلیت‌های بیشتر

بازگشت ویژگی پرسش و پاسخ به تیک تاک با قابلیت‌های بیشتر

تیک تاک قابلیت پرسش و پاسخ را با چند قابلیت جدید به پلتفرم خود باز می‌گرداند.

در اوایل سال جاری، تیک‌تاک ویژگی پرسش و پاسخ جدیدی را معرفی کرد تا به کاربران اجازه دهد سوالات خود را برای تولیدکنندگان محتوا ارسال کنند. این قابلیت مشابه همان گزینه‌ای در اینستاگرام است که به وسیله باکس‌های خاصی می‌توانید از صاحب پیج سؤال بپرسید. این ویژگی پس از مدتی به‌طور مرموزی از شبکه اجتماعی مذکور ناپدید شد، اما اکنون تیک‌تاک در حال راه‌اندازی دوباره قابلیت پرسش و پاسخ با گزینه‌های بیشتر است.

به گزارش 9to5mac، نات ناوارا، مشاور شبکه‌های اجتماعی، با انتشار توییتی در فضای مجازی اعلام کرد که ویژگی پرسش و پاسخ به اپلیکیشن تیک تاک بازگشته است. البته این بار شبکه اجتماعی محبوب چینی گزینه‌ای را نیز برای دعوت از افراد دیگر برای پاسخ به سوالات شما اضافه کرده است.

اکنون کاربران می‌توانند انتخاب کنند که آیا گزینه پرسش و پاسخ در پروفایل آن‌ها قابل مشاهده باشد یا خیر. همچنین اکنون کاربران قادر خواهند بود انتخاب کنند چه کسی می‌تواند آن‌ها را برای پاسخ به سؤالات دعوت کند. اگر ویژگی پرسش و پاسخ را غیرفعال کنید، دیگر این بخش در پرفایل شما نمایش داده نمی‌شود.

همچنین تیک‌تاک در حال توسعه ویژگی دیگری به نام «Ask On TikTok» است. همان‌طور که از نام آن مشخص است، این ویژگی نیز به سؤال و جواب در این شبکه اجتماعی مربوط می‌شود. در این بخش فهرستی از تمام سوالات ارسال شده توسط کاربران وجود دارد.

درضمن باید به این نکته نیز اشاره کرد که دیگر کاربران می‌توانند در ویدئوهای خود افراد دیگر را تگ کنند. با اضافه شدن قابلیت مذکور، معرفی کردن افرادی که در ویدئوی تولیدکنندگان محتوا حضور دارند آسان‌تر می‌شود.

منبع 9to5mac

از سراسر وب

  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده