اینستاگرام قابلیت انتخاب نمایش پست‌های دلخواه را آزمایش می‌کند

اینستاگرام قابلیت انتخاب نمایش پست‌های دلخواه را آزمایش می‌کند

اینستاگرام به‌تازگی چند ویژگی جدید را در اپلیکیشن خود پیاده‌سازی کرده و حالا در حال آزمایش قابلیتی است که به کاربران اجازه می‌دهد پست‌های دلخواهشان را برای نمایش در فید اصلی انتخاب کنند.

اینستاگرام از اواخر اکتبر ۲۰۲۱ (مهر ۱۴۰۰) تغییرات مختلفی را در نحوه‌ی نمایش پست‌های تایم‌لاین خود آزمایش می‌کند. حال به‌گزارش 9to5mac، این پلتفرم در نظر دارد چند ترفند دیگر را نیز قبل از انتشار عمومی آزمایش کند.

فید فعلی اینستاگرام ترکیبی است از عکس‌های جدید حساب‌هایی که دنبال می‌کنید و پست‌هایی که این اپلیکیشن به شما پیشنهاد می‌دهد؛ اما قابلیت جدید و آزمایشی اینستاگرام به شما اجازه خواهد داد تا فقط پست‌های افراد یا حساب‌هایی که به‌عنوان favorites انتخاب کرده‌اید، تماشا کنید.

منو آزمایشی انتخاب پست‌های نمایشی را در اسکرین‌شات فاش‌شده زیر مشاهده می‌کنید:

instagram screenshot 3

علاوه‌بر آزمایش قابلیت‌های مختلفی در تایم‌لاین، اینستاگرام برای بهبود ویدئوهای لایو نیز تغییراتی اعمال کرده است.

با‌توجه‌‌به دو اسکرین‌شات دیگری که از نسخه‌ی آزمایشی این اپلیکیشن به بیرون درز پیدا کرده است، به‌زودی کاربران می‌توانند ناظرانی به لایو زنده اضافه کنند، درحال‌حاضر، فقط کاربری که لایو را شروع کرده باشد، می‌تواند آن را مدیریت و ناظرانی به آن اضافه کند.

screenshot instagram 1

screenshot instagram 2

همان‌طورکه در یکی از اسکرین‌شات‌ها دیده می‌شود، ناظر اضافه‌شده به لایو مسئولیت نظارت و مدیریت کامنت‌ها و کمک به میزبان را برعهده دارد. اینستاگرام هنوز تاریخ دقیقی برای انتشار رسمی این قابلیت‌ها مشخص نکرده است.

قابلیت انتخاب پست‌های نمایشی دلخواه در فید اصلی اینستاگرام برای شما کاربردی دارد؟ انتخاب ناظر در هنگام لایو چطور؟

لوگوی تلگرام

با کانال تلگرام زومیت، آخرین اخبار فناوری و علمی را سریع‌تر از همیشه دنبال کنید.

منبع 9to5mac
  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده