آپدیت اسپاتیفای نسخه دسکتاپ این پلتفرم را به نسخه موبایل شبیه می‌کند

آپدیت اسپاتیفای نسخه دسکتاپ این پلتفرم را به نسخه موبایل شبیه می‌کند

جدیدترین به‌روزرسانی نسخه‌ی دسکتاپ اسپاتیفای تغییراتی ظاهری در این اپلیکیشن اعمال می‌کند تا نسخه‌ی دسکتاپ به نسخه‌ی موبایل بسیار شبیه شود.

اسپاتیفای (Spotify) از به‌روزرسانی اپلیکیشن دسکتاپ خود خبر داد و هم‌زمان تغییراتی مشابه روی نسخه‌ی وب این سرویس نیز اعمال شد تا آنچه اسپاتیفای ظاهر و حس بهبودیافته می‌خواند، به کاربران منتقل شود. به‌نوشته‌ی GSMArena، به‌روزرسانی اسپاتیفای تغییرات بصری متعددی را شامل می‌شود و به‌نظر می‌رسد اسپاتیفای تلاش کرده است ظاهر نسخه‌ی دسکتاپ را به نسخه‌ی موبایل بسیار شبیه کند.

اسپاتیفای می‌گوید از ماه‌ها پیش مشغول کار روی به‌روزرسانی جدید بوده و درنهایت توانسته است آن را در پلتفرم عملی کند. در به‌روزرسانی جدید، بخش جست‌و‌جو در نوار وضعیت قرار ندارد و به بخش کناری (دقیقا بین Home و Your Library) و بخش‌های Browse و Radio نیز به منو سه‌نقطه‌‌ی گوشه‌ی سمت چپ بالای رابط کاربری منتقل شده است.

اسکرین شات آپدیت جدید اسپاتیفای / Spotify دسکتاپ تصویر اولافزون‌براین، اضافه‌شدن موسیقی به پلی‌لیست‌ها ساده‌تر شده است و صرفا با درگ اند دراپ (کشیدن و رها کردن) موسیقی به درون پلی‌لیست،‌ این کار انجام می‌شود. یکی از قابلیت‌های مهم اسپاتیفای پریمیوم امکان دانلود پلی‌لیست‌ها در موبایل است و به‌لطف اضافه‌شدن دکمه‌ی Download در به‌روزرسانی جدید، این کار در نسخه‌ی دسکتاپ نیز امکان‌پذیر است. کلیدهای ترکیبی جدیدی نیز در به‌روزرسانی اسپاتیفای ارائه می‌شوند که با فشردن Ctrl + ؟ یا Command + ؟ (بسته به نوع دستگاه) می‌توانید به فهرست آن‌ها دسترسی پیدا کنید. 

اسکرین شات آپدیت جدید اسپاتیفای / Spotify دسکتاپ تصویر دوم

به‌روزرسانی جدید اسپاتیفای به‌صورت جهانی منتشر می‌شود و فرایند انتشار آن آغاز شده است؛ اما احتمالا اعمال به‌روزرسانی جدید روی اپلیکیشن تمامی کاربران چند هفته طول کشد. کاربران ویندوزی می‌توانند نسخه‌ی جدید را از مایکروسافت استور یا اپیک گیمز استور و کاربران مک آن را از وب‌سایت رسمی اسپاتیفای دانلود کنند.

منبع gsmarena

از سراسر وب

  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده

بیشتر بخوانید