اپلیکیشن مایکروسافت آفیس برای آیپد منتشر شد

سه‌شنبه ۲۸ بهمن ۱۳۹۹ - ۱۴:۳۰
مطالعه 1 دقیقه
مایکروسافت نرم‌افزارهای پرکاربردتر آفیس را در قالب یک اپلیکیشن برای آیپد، یکپارچه کرده که از یک سری ویژگی مخصوص تبلت اپل برخوردار است.

به گزارش The Verge، مایکروسافت اپلیکیشن آفیس را برای آیپد به‌روزرسانی کرد تا کاربران این تبلت بهتر بتوانند از مجموعه آفیس استفاده کنند. نسخه جدید آفیس برای آیپد شامل Word، Excel و PowerPoint است و تمام این نرم‌افزارها را در قالب یک اپلیکیشن در اختیار خواهید داشت. این اپلیکیشن یکپارچه برای اولین‌ بار در سال ۲۰۱۹ برای پلتفرم اندروید منتشر شده بود و حالا به‌صورت کامل برای آیپد بهینه شده است.

به‌روزرسانی آفیس به این معنا است که این اپلیکیشن با iPad OS سازگار شده و کاربران می‌توانند به همه ویژگی‌های آیپد در آفیس دسترسی داشته باشند. اپلیکیشن آفیس یک سری ابزار کاربردی هم در اختیار کاربران قرار می‌دهد؛ مثلا کاربران می‌توانند PDF خلق کنند یا مدارک خود را به قالب فایل عکس یا نوشته دربیاورند.

مایکروسافت در حال ساده کردن مجموعه نرم‌افزاری آفیس است و به همین دلیل تمام نرم‌افزارهای آن را در قالب یک اپلیکیشن یکپارچه کرده. به این ترتیب با اجرای اپلیکیشن آفیس می‌توانید به Word، Excel و PowerPoint دسترسی داشته باشید. مایکروسافت یک سری ویژگی انحصاری آیپد هم به این مجموعه اضافه کرده است که از بین آن‌ها می‌توان به پشتیبانی از ماوس و ترک‌پد اشاره کرد.

مطالب مشابه

نظرات

درخواست ناموفق بود