اپل تجهیزات جانبی سرویس فیتنس پلاس، شامل تشک یوگا ۱۲۰ دلاری به فروش می‌رساند

اپل تجهیزات جانبی سرویس فیتنس پلاس، شامل تشک یوگا ۱۲۰ دلاری به فروش می‌رساند

با نزدیک‌شدن به زمان راه‌اندازی سرویس فیتنس پلاس، اپل در فروشگاه اینترنتی‌اش تجهیزات جدید و گران‌قیمتی به‌منظور استفاده در ورزش یوگا ارائه داده است.

در ماه سپتامبر، اپل در مراسمی موسوم به Time Files در کنار معرفی اپل واچ جدید، از یک سرویس اشتراکی تناسب اندام نیز به نام فیتنس پلاس (Fitness +) رونمایی کرد که از ۱۴ دسامبر (۲۴ آذر) تمرینات شخصی هدایت شده را ارائه می‌دهد. هزینه‌ی این سرویس در هنگام راه‌اندازی ماهانه ۹٫۹۹ دلار و اشتراک سالیانه‌ی آن ۷۹٫۹۹ دلار خواهد بود و انواع مختلفی از کلاس‌های آموزشی تمرینات قدرتی تا رقص و یوگا را ارائه می‌دهد. افزون‌براین، سرویس یادشده را می‌توان با هزینه‌ای به مراتب کم‌تر در باندل اپل وان (Apple One) نیز تهیه کرد.

اپل با توجه به نزدیک‌شدن به زمان راه‌اندازی این سرویس، در فروشگاه اینترنتی خود تجهیزات تمرین مانند تشک یوگای ۱۲۰ دلاری Manduka Performance، یک تشک ۷۸ دلاری eKOlite و یک بلوک یوگای چوب‌پنبه‌ای باقیمت ۲۰ دلار برای پشتیبانی از بدن ارائه می‌دهد.

تشک یوگا ۱۲۰ دلاری در فروشگاه اپل

گرچه محصولات یادشده را اپل تولید نکرده است؛ اما این نکته را یادآوری می‌کند که ممکن است غول فناوری کوپرتینو به‌زودی انواع مختلفی از تجهیزات تناسب اندام را در فروشگاه خود برای سایر کلاس و رشته‌های فیتنس پلاس ارائه دهد.

دیدگاه شما کاربران زومیت درباره‌ی تجهیزات جانبی شخص ثالث برای ارائه به کاربران سرویس فیتنس پلاس چیست؟ 

منبع GSMArena
  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده