گوگل ویژگی زمانبندی پیام در اپلیکیشن Messages را آزمایش می‌کند

گوگل ویژگی زمانبندی پیام در اپلیکیشن Messages را آزمایش می‌کند

گوگل به‌دنبال آن است که ویژگی زمانبندی پیام را دردسترس تمامی کاربران اپلیکیشن Messages ‌دهد. این ویژگی در حال گذراندن مراحل آزمایشی است.

گوگل در حال آزمایش قابلیت زمانبندی پیام در اپلیکیشن پیام‌رسان Messages است. با استفاده از ویژگی جدید، پیام‌ها به‌طور خودکار در زمان انتخاب‌شده ارسال می‌شوند. در زمانبندی پیام‌ها با فشار دادن دکمه‌ی Send به مدت چند ثانیه، چهار گزینه ظاهر می‌شود که در سه گزینه‌، زمان ارسال از پیش تعیین ‌شده است و کاربر با گزینه‌ی چهارم می‌تواند زمان انتخابی را برای ارسال پیام تعیین کند.

زمانبندی پیام‌ها در messages

همچنین کاربر می‌تواند پیش‌نمایشی از پیام زمانبندی‌شده را ببیند تا در صورت لزوم، متن پیام را ویرایش، آن را ارسال یا حتی پاک کند.

ویرایش پیام زمانبندی‌شده در Messages

پیش از این، با نگه ‌داشتن دکمه‌ی Send امکان ارسال MMS با نوشتن عنوان فراهم می‌شد و اکنون گوگل این روش را برای زمانبندی پیام‌ها در نظر گرفته است. پس از اعمال تغییرات جدید، کاربر از با انتخاب گزینه‌ی Show subject field در منوی سه‌نقطه‌ی بالا سمت راست، می‌تواند MMS را پس از افزودن عنوان ارسال کند.

انتخاب عنوان برای ارسال mms در messages

ویژگی جدید که به‌تازگی توسط یکی از کاربران توییتر مشاهده شده، به نسخه‌ی پایدار اپلیکیشن افزوده شده است؛ اما فعلا برای تمامی کاربران بتا دردسترس نیست. زمانبندی پیام‌ در Massages ازطریق یک به‌روزرسانی سمت سرور عرضه می‌شود و به‌زودی دردسترس تمامی کاربران قرار می‌گیرد.

منبع gsmarena
  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده