عرضه برنامه Your Phone با قابلیت جابه‌جایی فایل‌ها در بین دستگاه‌ها

عرضه برنامه Your Phone با قابلیت جابه‌جایی فایل‌ها در بین دستگاه‌ها

به‌روزرسانی تازه‌ی برنامه‌ی Your Phone قابلیت تعامل بیشتر بین ویندوز ۱۰ و گوشی‌های هوشمند را برای کاربران فراهم خواهد کرد.

برنامه‌ی Your Phone نتیجه‌ی تلاش مایکروسافت برای تعامل بیشتر بین دستگاه‌های اندروید و iOS با ویندوز بوده است. مایکروسافت به‌طورمداوم این برنامه‌ی کاربردی خود را به‌روزرسانی می‌کند و در هر به‌روزرسانی، شاهد قابلیت‌های پیشرفته‌ای هستیم.

در‌حال‌حاضر، برنامه‌ی Your Phone مایکروسافت می‌تواند با قابلیت Mirror، صفحه‌نمایش گوشی هوشمند را روی دسکتاپ نشان دهد و عکس‌ها را بین دستگاه به‌اشتراک‌ بگذارد. همچنین، این برنامه به کاربران اجازه می‌دهد به پیام‌های متنی پاسخ دهند و حتی ازطریق دسکتاپ تماس تلفنی برقرار کنند.

براساس آخرین گزارش منبع خبری Windows Latest، برنامه‌ی Your Phone به‌تازگی جدیدترین ویژگی خود را با نام Cross-device copy and paste معرفی کرده که امکان کپی‌کردن و چسباندن داده‌ها بین دستگاه‌های مختلف را فراهم خواهد کرد. این ویژگی باورنکردنی به کاربران امکان می‌دهد تا محتوا را از دستگاهی کپی کنند و آن را در دستگاهی دیگر بچسبانند و داده‌های خود را انتقال دهند. برای مثال، کاربر می‌تواند محتوایی را از ویندوز کپی کند و آن را در گوشی خود بچسباند. 

Your Phone

به‌نظر می‌رسد این قابلیت جدید به کاربر کمک می‌کند به‌راحتی محتوا را بین گوشی‌های هوشمند و کامپیوتر شخصی‌اش منتقل کند؛ اگرچه هنوز دقیقا مشخص نشده چه محتوایی از این طریق انتقال‌پذیر خواهد بود. بااین‌همه، این محتوا شامل پرونده‌ها و اسناد و رسانه‌ها خواهد بود.

قابلیت جدید Your Phone ابتدا دراختیار کاربران اندروید قرار خواهد گرفت و احتمالا به‌زودی برای کاربران iOS نیز ارائه خواهد شد.

  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده