معرفی ویدیویی اپلیکیشن ایزی تریدر همراه برای سرمایه‌گذاری حرفه‌ای در بورس

معرفی ویدیویی اپلیکیشن ایزی تریدر همراه برای سرمایه‌گذاری حرفه‌ای در بورس

اپلیکیشن‌ ایزی‌ترید همراه توسط کارگزاری مفید به‌عنوان ابزار سریع برای معامله‌گران بازار بورس به حساب می‌آید که با رویکرد نوینی و رابط کاربری متمایزی معرفی شده است.

گسترش نفوذ اینترنت ثابت و موبایل در کنار افزایش استفاده از گوشی‌های هوشمند باعث شده تا علاوه بر انواع سامانه‌های اینترنتی، شاهد ظهور اپلیکیشن‌های متنوعی برای معامله در بورس باشیم. به احتمال زیاد با شنیدن نام بورس و سرمایه‌گذاری در این بازار جذاب، به سالنی شلوغ و افرادی پرهیاهو می‌اندیشید که با یک گوشی تلفن در دست و با فریاد در حال معامله هستند. جذابیت بورس به‌عنوان یک بازار همیشه جذاب و پرهیجان با جذابیت تکنولوژی در هم آمیخته و نتیجه‌ی آن بازاری شده که ممکن است از تصورات شما نسبت به بورس فرسنگ‌ها فاصله داشته باشد.

با وجود فعالیت بیش از ۱۰۰ کارگزاری بورس در کشور، تنها کارگزاری مفید با رویکردی نوین و توسعه‌ی سامانه ایزی‌ تریدر بر همان بستر، محصولی جدید، نوآورانه و کاربردی ارائه کرده است. ایزی‌تریدر همراه در دو نسخه‌ی iOS و اندروید در دسترس کاربران قرار گرفته است. ایزی‌تریدر همراه از چند بعد تفاوت پررنگی با سایر سامانه‌های موجود در بازار دارد که شاید بتوان مهم‌ترین ویژگی را سرعت بالا در ارسال سفارش خرید و فروش عنوان کرد. در ادامه همراه باشید تا در قالب ویدئو، به معرفی مهم‌ترین قسمت‌های اپلیکیشن ایزی‌ترید همراه بپردازیم:

تماشا در آپارات | تماشا در یوتیوب | تماشا در IGTV


دانلود اپلیکیشن

آیا شما از این اپلکیشن استفاده کرده‌اید؟

منبع زومیت
  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده