زوم‌اپ: StoryArt؛ به استوری‌های اینستاگرام جلوه‌ی جدیدی بدهید

زوم‌اپ: StoryArt؛ به استوری‌های اینستاگرام جلوه‌ی جدیدی بدهید

با اپلیکیشن StoryArt می‌توانید توسط قالب‌های متنوعی که در نظر گرفته شده است، رنگ‌و‌بوی جدیدی به استوری‌های اینستاگرامتان بدهید.

استوری‌ها یکی از بخش‌های جذاب و جدانشدنی از روزمرگی‌های کاربران اینستاگرام هستند. این شبکه‌ی اجتماعی با معرفی این قابلیت توانست نظر مثبت کاربرانِ خود را جذب کند؛ به‌گونه‌ای که اکنون بسیاری از کاربران این پلتفرم اجتماعی عکس‌محور، انتشار محتوا از طریق استوری را به دیگر روش‌های ترجیح می‌دهند.

با این وجود، این بخش نیز خالی از عیب نیست. نبود قالب‌های متنوع و محدود‌بودنِ افکت‌ها به نوع فونت، رنگِ نوشته و جلوه‌ی تصاویر، از مهم‌ترین عواملی است که در طولانی‌مدت باعث یکنواختی و شباهت استوری‌ها با استوری‌های دیگر نزد کاربران می‌شود.

محدودیت گزینه‌های ویرایشی باعث شده تا افرادی که به این ویژگی روی می‌آورند، در شخصی‌سازی محتوای موردنظرشان دستِ بازی نداشته باشند.

خوشبختانه توسعه‌دهندگان با شناخت این معضل، باری دیگر دست‌به‌کار شده‌اند تا نکات منفی این بخش را با ابتکار خود پوشش دهند. اپلیکیشن StoryArt همان چیزی است که هر دوستدارِ استوری به آن نیاز دارد. به‌واسطه‌ی برنامه‌ی استوری‌آرت، شما به مجموعه‌ای از قالب‌های متنوع برای استوری‌های خود دسترسی پیدا خواهید کرد که هرکدام از طریق طراحی جذاب و زیبای خود، بی‌شک تأثیر به‌سزایی در ذهن مخاطب خواهند گذاشت.

طراحی این برنامه به‌ ساده‌ترین شکلِ ممکن انجام شده است و کاربر با ورود به‌ صفحه‌ی اصلی استوری‌آرت با آرایش منظم اِلمان‌ها مواجه می‌شود که به‌هیچ وجه کاربر را در منوهای تو در تو سردرگم نمی‌کند. در صفحه‌ی اصلی، کاربران به قالب‌های متنوعی دسترسی دارند که هر کدام در دسته‌بندی‌های گوناگون به نمایش در می‌آیند. با انتخاب هر دسته‌بندی، چندین قالب با سبک‌ِ ثابت نمایان می‌شوند که شما می‌توانید باتوجه به سلیقه‌ی خود، یکی را به‌دلخواه انتخاب کنید.

در این بین تیم سازنده‌ی استوری‌آرت دسته‌بندی‌های پولی‌ای را نیز در نظر گرفته که افراد می‌توانند با استفاده از پرداخت درون‌برنامه‌ای، از آن‌ها بهره ببرند؛ با این وجود، اگر قصد ندارید برای استفاده از قالب‌ها مبلغی را پرداخت کنید، خوب است بدانید که توسعه‌دهنده‌ی این برنامه اکثرِ قالب‌ها را به‌صورت رایگان در دسترس کاربران قرار داده است.

استوری ساز / StoryArt
استوری ساز / StoryArt
استوری ساز / StoryArt

با احتساب قالب‌های پولی و رایگان، استوری‌آرت بیش از ۱۰۰ قالب متنوع را میزبانی می‌کرد که هرکدام از آن‌ها به‌نحوی زیبا در غنی‌سازی استوری‌های شما تلاش می‌کند. براساس گفته‌ی سازنده‌ی این اپلیکیشن، به‌صورت هفتگی به تعداد قالب‌های این برنامه افزوده می‌شود و آن‌ها در هر به‌روزرسانی دسته‌بندی‌های جدیدی را اضافه می‌کنند.

ryzenrise که وظیفه‌ی توسعه‌ی StoryArt را برعهده داشته، در صفحه‌ی گوگل‌پلی نوشته است:

استوری‌آرت طراحِ استوری‌های شما خواهد بود و کاری خواهد کرد تا استوری‌های شما جذابیت بیشتری داشته باشند. به‌لطف بیش از ۱۰۰ قالب زیبا برای استوری‌های اینستاگرام، شما می‌توانید محتوای تصویری غنی‌ای را تولید کنید. قالب‌ها به‌صورت هفتگی به‌روز می‌شوند؛ از این رو برای روایت روزمرگی‌های خود محدودیتی نخواهید داشت.

تاکنون بیش از ۵۰ هزار نفر استوری‌آرت را از طریق گوگل‌پلی دریافت کرده‌اند؛ همچنین از میانِ ۱۲۶۶ رأی‌دهنده، این برنامه مؤفق به کسب امتیاز ۴.۷ که از رضایتِ بالای کاربرانِ آن حکایت می‌کند.

دانلود اپلیکیشن
منبع زومیت
  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده