زوم‌اپ: بازیابی اطلاعات در اندروید با Undeleter Recover

دوشنبه ۱۴ دی ۱۳۹۴ - ۰۹:۵۱
مطالعه 3 دقیقه
Undeleter Recover Files & Data Full اپلیکیشنی برای گوشی‌های اندروید است که به کمک آن می‌توانید فایل‌های پاک شده‌ی خود را در گوشی موبایل بازیابی کنید. با زوم‌اپ همراه باشید.
تبلیغات

گوشی‌های هوشمند نیز مانند کامپیوترهای شخصی می‌توانند مکانی برای ذخیره سازی اطلاعات شخصی و مهم ما باشند و همانطور که در کامپیوترها نیز مشکلاتی از قبیل حذف اتفاقی فایل‌ها وجود دارد، اطلاعات ذخیره شده در گوشی‌های موبایل نیز از امنیت کامل برخوردار نیستند و هرلحظه ممکن است بنا بر دلایل مختلف، آن‌ها را از دست بدهیم. شاید تا همین یکی دو سال پیش در صورتی که چنین اتفاقی را در گوشی همراه شاهد بودیم راه حل مشخصی برای آن وجود نداشت. اما حدود یک سال پیش اپلیکیشنی با نام DiskDigger برای اندروید منتشر شد که همان زمان و در این پست آن را به شما معرفی کردیم که با وجود آنکه عملکرد قدرتمندی همچون همتایان خود در رایانه‌های شخصی نداشت، با این حال بهترین راه حل موجود برای افرادی بود که اطلاعات خود را در گوشی موبایل از دست داده بودند. Undeleter Recover Files & Data Full نیز اپلیکیشن جدیدی در همین زمینه است که سعی در کامل‌تر کردن همتای قدیمی خود یعنی DiskDigger دارد و با ارائه‌ی رابط کاربری جذاب‌تر و فرمت‌های پشتیبانی شده‌ی جامع‌تر، حداقل روی کاغذ رقیب قدرتمندی برای DiskDigger به حساب می‌آید.

undeleter2 a2f71

در Undeleter Recover Files & Data Full می‌توانید به محض ورود به اپلیکیشن، حافظه‌ی داخلی یا خارجی یا حتی OTG را برای اسکن انتخاب کنید تا عملیات جستجو تنها در حافظه‌ای به انجام برسد که فایل حذف شده‌ی شما در آن قرار داشته است. خوشبختانه جستجوی شاخه‌ای نیز در این برنامه در نظر گرفته شده است که به لطف آن می‌توانید فرمت فایل یا فایل‌های مورد نظر خود را مشخص کنید تا تنها نتایجی به شما نمایش داده شود که ممکن است فایل‌های حذف شده‌ی شما باشد. موضوعی که در این ابزارها باید مورد توجه قرار بگیرد این است که این اپلیکیشن‌ها به طور کلی فایل‌های حذف شده را بازیابی خواهند کرد و  این موضوع به این معنا است که فایل‌هایی که خود شما با آگاهی حذف کرده‌اید نیز در نتایج بازیابی شده نمایش داده خواهند شد که این امر ممکن است جستجو در میان نتایج به دست آمده را کمی زمان‌بر‌تر کند که با این حال، حتی اگر شانس پیدا کردن فایل حذف شده از درصد کمی برخوردار باشد، قطعا به امتحان کردن آن می‌ارزد. برتری فوق العاده‌ای که این برنامه نسبت به DiskDigger دارد نیز امکان بازیابی شماره تلفن‌های ذخیره شده در گوشی است که البته عملکرد آن بستگی به نحوه‌ی حذف شماره‌ها، و میزان زمانی که از حذف آن‌ها گذشته است خواهد داشت. برای دانلود این برنامه می‌توانید از لینک‌های زیر استفاده کنید.

 

اپلیکیشن‌های محبوب خود را از طریق ایمیل app@zoomit.ir با ما در میان بگذارید.

تبلیغات
داغ‌ترین مطالب روز

نظرات

تبلیغات