زوم‌اَپ: بازیابی عکس‌ها و ویدئو‌های پاک شده در گوشی‌های اندروید

یک‌شنبه ۵ بهمن ۱۳۹۳ - ۱۷:۳۵
مطالعه 2 دقیقه
دیروز درباره‌ی نحوه‌ی جلوگیری از پاک شدن اتفاقی اطلاعات، نرم‌افزاری را معرفی کردیم که با استفاده از آن می‌توانستید از حذف شدنِ اتفاقی فایل‌ها جلوگیری کنید و درواقع بهترین راه پیشگیری از مشکلات این چنینی را به شما معرفی کردیم. اما برای دوستانی که نرم‌افزار Dumpster حکم نوش دارو بعد از مرگ سهراب را دارد هم فکر چاره بوده‌ایم. با زومیت همراه باشید.
تبلیغات

شما در زوم‌اپ امروز با نرم‌افزاری آشنا خواهید شد که به کمک آن می‌توانید عکس‌ها و ویدئوهای حذف شده در گوشی موبایل شما را به‌راحتی بازیابی کنید.

dscr1

diskdigger نام نرم‌افزاری است که می‌تواند فرمت‌های jpg , png , mp4 را بازیابی کند. شما قبل از ذخیره‌ی فایل‌ها قادر به مشاهده‌ی پیش‌نمایش آن‌ها خواهید بود و سپس می‌توانید با انتخاب عکس‌های مورد نظر‎‌، آن‌ها را بازیابی کنید. البته کارکرد این نرم‌افزار هم مانند هم‌رده‌های خود به‌صورت صددرصد و تضمینی نیست بااین‌حال استفاده از آن را به شما پیشنهاد می‌کنیم چراکه در تست‌های انجام شده توسط ما این نرم‌افزار موفق به بازگردانی بخش قابل قبولی از عکس‌های پاک شده چه در همان‌روز و چه در روزهای قبل‌تر شد.

اگر شما هم از دسته افرادی هستید که به‌تازگی عکس یا ویدئوهای مهمی‌ را از دست داده‌اید، امتحان کردن این نرم‌افزار را به شما پیشنهاد می‌کنیم.

نکته مهم : برای استفاده از این نرم‌‎افزار به دسترسی روت نیاز دارید.

اپلیکیشن‌های محبوب خود را ازطریق ایمیل app@zoomit.ir با ما در میان بگذارید.

قیمت گوشی، مشخصات فنی و هر اطلاعاتی که برای خرید ارزان و آگاهانه‌ی انواع گوشی‌های مختلف نیاز دارید را در بخش محصولات زومیت بیابید؛ مقایسه‌ی مشخصات فنی انواع برندهای گوشی در کنار گالری تصاویر رسمی محصولات همگی در این بخش در دسترس شما خواهد بود.

تبلیغات
داغ‌ترین مطالب روز

نظرات

تبلیغات