زوم‌اپ: مدیریت فایل های PDF در ویندوزفون با اپلیکیشن Xodo Reader AndEditor

پنج‌شنبه ۲۲ مرداد ۱۳۹۴ - ۱۲:۰۲
مطالعه 2 دقیقه
Xodo PDF Reader & Editor اپلیکیشنی فوق‌العاده در زمینه‌ی اجرا و ویرایش فایل‌های PDF در گوشی‌های ویندوزفون است که به کمک آن می توانید مدیریت کاملی روی این فایل‌ها داشته باشید. با زوم‌اپ همراه باشید.
تبلیغات

در پست‌های پیشین بارها درباره‌ی ارزش و میزان کاربرد فایل‌های PDF و ضرورت امکان اجرای آن در کامپیوتر و موبایل‌ها سخن گفته ایم. در این پست نیز سراغ پلت فرم ویندوزفون رفته ایم و اپلیکشنی برای اجرای پی دی اف‌ها در آن به شما معرفی خواهیم کرد. Xodo PDF Reader & Editor نام اپلیکیشنی در همین زمینه است که بدون اغراق می توان آن را یک اپلیکیشن زیبا و چشم نواز دانست و در کنار این محیط جذاب امکانات بسیاری را نیز برای کاربران محیا کرده است. این اپلیکیشن به یک فایل منیجر داخلی نیز مجهز شده است تا علاوه بر دسترسی آسان به فایل ها، امکاناتی همچون جابجایی، تغییر نام یا حتی حذف PDF‌ها را بدون خارج شدن از اپلیکیشن در اختیار شما قرار بدهد.

استفاده از امکانات اولیه مانند مشاهده و ویرایش فایل‌ها بدون نیاز به اینترنت و ثبت نام در وب سایت این برنامه امکان پذیر است اما Xodo PDF Reader & Editor دارای امکانات جذابی نیز است که برای استفاده از آن ها، ثبت نام در آن شرطی ضروری خواهد بود. یکی از این امکانات جالب، قابلیت ویرایش گروهی و آنلاین است که می توانید با دوستان خود، به صورت همزمان اقدام به ویرایش یا مشاهده‌ی فایل‌های PDF بپردازید. نمایش‌های مختلف صفحات از جمله single page، continuous و thumbnail mode نیز در نظر گرفته شده است تا دسترسی به صفحات مختلف آسان تر و سریع تر انجام پذیرد. برخورداری از محیطی سبک و روان، امکان نوشتن و نشانه گذاری‌های دستی روی صفحات پی دی اف، و رایگان بودن این برنامه، از دیگر ویژگی‌های Xodo PDF Reader & Editor به حساب می آیند. برای دانلود می توانید از لینک‌های زیر استفاده کنید.

 

تبلیغات
داغ‌ترین مطالب روز

نظرات

تبلیغات