زوم‌اَپ: مدیریت فایل‌ها در محیط متریال با اپلیکیشن Amaze File Manager

زوم‌اَپ: مدیریت فایل‌ها در محیط متریال با اپلیکیشن Amaze File Manager

Amaze File Manager یکی از بهترین اپلیکیشن‌های فایل‌منیجر با طراحی متریال است که موفق به ارائه‌ی این سبک از طراحی با تمامی استاندارد‌های لازم شده است. با زوم‌اپ همراه باشید.

گوگل با طراحی متریال غوغایی در بین کاربران و توسعه‌دهندگان به پا کرد و در مدت زمان کوتاهی، موفق شد تا به یک استاندارد حرفه‌ای و البته فوق‌العاده محبوب تبدیل شود. علاقه‌ی کاربران به استفاده از اپلیکیشن‌های متریال باعث شد تا توسعه‌دهندگان مختلفی دست به ساخت برنامه‌های مختلف در سبک متریال بزنند و به لطف این سبک طراحی و طرفداران آن، طراحی متریال در اپلیکیشن‌های غیر رسمی نیز به یک قانون تبدیل شد و هم اکنون شاهد اپلیکیشن‌های بسیاری با این سبک از طراحی در گوشی‌های اندروید هستیم. Amaze File Manager یکی از این اپلیکیشن‌های متریال و البته موفق است که یک فایل منیجر کامل با امکانات بالا را با طراحی زیبای متریال در اختیار کاربران قرار داده است و به کمک آن می‌توانید مدیریت فایل‌های خود را در محیطی مدرن‌تر و زیبا‌تر به انجام برسانید.

amaze2

به طور معمول فایل منیجر یکی از پر استفاده‌ترین اپلیکیشن‌های موبایل است و به همین علت نیز کاربران، وسواس بسیاری در انتخاب آن به خرج می‌دهند. اکثر فایل منیجر‌های موجود که در این پست نیز به معرفی آنها پرداختیم، تمرکز اصلی خود را روی امکانات برنامه گذاشته‌اند و از ظاهر بسیار عادی و متوسطی برخوردارند. اما در این میان به لطف Amaze File Manager می‌توانید یک فایل منیجر زیبا در گوشی خود داشته باشید که علاوه بر امکانات لازمی همچون کپی، انتقال یا حذف فایل‌ها، بخشی با عنوان App Manager نیز در آن قرار داده شده تا بدون نیاز به نصب اپلیکیشن‌های دیگر، از طریق همین فایل منیجر قادر به مدیریت برنامه‌های نصب شده روی گوشی باشید. توسط این بخش می‌توانید به راحتی از اپلیکیشن‌های نصب شده فایل پشتیبان تهیه کنید یا در صورت تمایل آن‌ها را حذف کنید. برای دانلود این برنامه می‌توانید از لینک‌های زیر استفاده کنید.

دانلود از بازار
دانلود از گوگل پلی استور
 
اپلیکیشن‌های محبوب خود را از طریق ایمیل app@zoomit.ir با ما در میان بگذارید.
  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده