زوم‌اَپ: مرور رایگان روزنامه‌ها با اپلیکیشن Rooznameh

شنبه ۱۲ اردیبهشت ۱۳۹۴ - ۱۱:۴۵
مطالعه 2 دقیقه
روزنامه اپلیکیشنی کاربردی برای گوشی‌های اندرویدی و آیفون است که عملکردی مشابه اپلیکیشن جــار داشته و تمامی روزنامه‌های روز را به صورت کاملا رایگان در اختیار شما قرار می‌دهد. با زوم‌اپ همراه باشید.

بدون شک با پیشرفته شدن تکنولوژی، روزی که روزنامه‌های فیزیکی و کاغذی جای خود را به نسخه‌های الکترونیکی بدهند چندان دور به نظر نمی‌رسد. اپلیکیشن‌های مختلفی مانند جــار از همین روزها شروع به ترویج این نسخه‌های الکترونیکی کرده و قصد بسط دادن این تکنولوژی و استفاده‌ی الکترونیکی از اخبار را بین کاربران مختلف دارند. "روزنامه" نیز اپلیکیشن دیگری در این زمینه است که با دربر گرفتن اکثر روزنامه‌های مهم، و دارا بودن پی‌دی‌اف خوان داخلی مخصوص به خود، اپلیکیشن کاملی را در این زمینه به وجود آورده است.

مهمترین مزیت اپلیکیشن "روزنامه"، رایگان بودن آن است به این صورت که با نصب آن می‌توانید صفحات اصلی روزنامه، و مطالب داخلی آن را مطالعه کنید. با اولین مراجعه به اپلیکیشن با لیستی از روزنامه‌های مختلف مواجه خواهید شد که با انتخاب هرکدام فایل PDF آن روزنامه را دانلود خواهید کرد و سپس در پی‌دی‌اف خوان داخلی این اپلیکیشن، می‌توانید به مرور صفحات مختلف روزنامه‌ها بپردازید. خواندن روزنامه به صورت آفلاین و آنلاین، داشتن حجمی کم و مناسب، بروزرسانی روزانه، طراحی زیبای رابط کاربری، امکان زوم کردن در مطالب روزنامه‌ها، نمایش جدیدترین اخبار در بخش نوتیفیکیشن، تقسیم‌بندی مناسب برای انتخاب هر روزنامه با ذکر نام دقیق، نمایش تاریخ آخرین بروزرسانی و... از دیگر ویژگی‌های این اپلیکیشن به حساب می‌آیند. برای دانلود این برنامه که برای گوشی‌های اندرویدی و آیفون منتشر شده است می‌توانید از لینک‌های زیر استفاده کنید.

 

مطالب مشابه

نظرات