زوم‌ اَپ: نمایش فایل‌ های PDF با Google PDF Viewer

زوم‌ اَپ: نمایش فایل‌ های PDF با Google PDF Viewer

 Google PDF Viewer نام جدیدترین اپلیکیشن رسمی گوگل است که به تازگی در پلی‌استور منتشر شده و وظیفه‌ی مدیریت و نمایش فایل‌های PDF شما را به عهده خواهد داشت. با زوم‌اپ همراه باشید.

همانطور که از نام Google PDF Viewer برمی‌آید، تنها برای نمایش فایل‌های PDF کاربرد خواهد داشت. حال شاید از خود بپرسید با وجود یک نمایشگر PDF داخلی در گوگل درایو، چه نیازی به نصب این اپلیکیشن خواهید داشت. حق با شما است اما هنوز یک دلیل برای آنکه از این نرم‌افزار به سادگی عبور نکنید وجود دارد.

Google-PDF-Viewe2r

مقاله‌های مرتبط:

طی چند روز گذشته پستی در رابطه با " Android for Work " منتشر کردیم که در آن به طور کامل به این موضوع پرداختیم که هدف گوگل از این پروژه، راه‌اندازی دو پروفایل مجزا برای کاربران است، یکی جهت استفاده در محل کار و دیگری پروفایل شخصی. حال با توجه به این موضوع، وجود یک اپلیکیشن مجزا و شخصی برای استفاده در خارج از دفتر کار نیز وجود خواهد داشت که Google PDF Viewer یکی از همین اپلیکیشن‌های مجزا برای نمایش فایل‌های PDF در گوشی‌های اندروید است و در صورتی که امکان استفاده از Viewer داخلی Google Drive وجود نداشته باشد، شما قادر به استفاده از این اپلیکیشن خواهید بود. می‌توانید با استفاده از لینک زیر به دانلود این اپلیکیشن بپردازید.

 دانلود از بازار

دانلود از گوگل پلی استور
 
 
 
اپلیکیشن‌های محبوب خود را از طریق ایمیل app@zoomit.ir با ما در میان بگذارید.

از سراسر وب

  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده

بیشتر بخوانید