زوم‌اَپ: با Camera 2 PDF تصاویر را به فایل PDF تبدیل کنید

زوم‌اَپ: با Camera 2 PDF تصاویر را به فایل PDF تبدیل کنید

ثبت تصویر اسناد مختلف امری است که روزانه بسیاری از ما با آن سر و کار داریم. با استفاه از Camera 2 PDF می‌توان تصاویر ثبت شده را با استفاده از گوشی تبدیل به فایل PDF کرد.

مقاله‌های مرتبط:

در صورت عدم دسترسی به اسکنر و با وجود گوشی‌های‌هوشمند و تبلت‌ها می‌توان از دوربین گوشی‌هوشمند یا تبلت برای تصویربرداری از سند مورد نظر استفاده کرد. پیش از این در بخش زوم‌اپ اپلیکیشن CamScanner را معرفی کردیم. با استفاده از این اپلیکیشن می‌توان تصاویر را همچون یک اسکنر در اختیار گرفت، اما مدیریت این تصاویر برای اسنادی که چندین صفحه دارند، بسیار سخت است. اما وجود اپلیکیشنی نظیر Camera 2 PDF این امر را بسیار تسهیل می‌کند. با استفاده از اپلیکیشن Camera 2 PDF می‌توان با مراجعه به آدرسی که تصاویر مورد نظر قرار دارند، یک یا چند تصویر را انتخاب کرد و در نهایت فایل PDF ساخته شده را در خروجی دریافت کرد.

cam2pdsf2

استفاده از این اپلیکیشن بسیار ساده است. محیط اپلیکیشن کاملا منطبق بر طراحی متریال گوگل است و از یک کلید منو در گوشه‌ی چپ بالا در کنار کلید + برای اضافه کردن فایل جدید بهره می‌برد. با کلیک روی کلید + می‌توانید به‌راحتی تصاویر مورد نظر را اضافه کرده و فایل PDF را تحویل بگیرید.

دانلود از مایکت
دانلود از گوگل پلی استور
 
اپلیکیشن‌های محبوب خود را از طریق ایمیل app@zoomit.ir با ما در میان بگذارید.

از سراسر وب

  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده

بیشتر بخوانید