چگونه آیفون خود را به ماوس و کیبورد کامیپوتر تبدیل کنیم

چگونه آیفون خود را به ماوس و کیبورد کامیپوتر تبدیل کنیم

شما می‌توانید در حالیکه با فاصله زیادی نسبت به کامیپوتر یا لپ تاپ خود نشسته اید آن را با آیفون کنترل کنید. علاوه بر این می‌توانید با تلویزیون خود به اینترنت متصل شده و با استفاده از آیفون خود آن را کنترل کنید. برای انجام این امور تنها کافی است برنامه TouchMouse لاجیتک را روی سیستم کامپیوتر و گوشی آیفون خود نصب کنید و از امکانات بی‌نظیر آن بهره‌مند شوید.

پیش از آغاز کار باید بدانید که هر دو دستگاه یعنی کامیپوتر و آیفون باید به اینترنت متصل بوده و در یک شبکه باشند تا بتوانید از این قابلیت استفاده کنید.

قدم اول

ابتدا به این لینک رفته و با مشخص کردن سیستم عامل خود، برنامه TouchMouse را دریافت و روی کامیپوتر یا Mac خود نصب کنید. توجه کنید که با توجه به تحریم ات، بدون تغییر IP نمی‌توانید این برنامه را از سایت لاجیتک دریافت کنید.

قدم دوم

سپس این برنامه رایگان را از App Store اپل دریافت کرده و روی آیفون خود نصب کنید. اگر روش نصب برنامه رایگان روی آیفون خود را نمی دانید مقاله "نصب برنامه‌های رایگان روی آیفون" را مطالعه کنید.

قدم سوم

اکنون برنامه نصب شده روی کامپیوتر خود را باز کنید و پس از آن سراغ برنامه نصب شده روی آیفون خود بروید و آن را نیز اجرا کنید. اکنون در این برنامه می‌توانید نام PC خود را مشاهده کرده و آن را انتخاب کنید. برای استفاده از این برنامه نیاز به تنظیمات خاصی ندارید.

قدم چهارم

اکنون صفحه نمایشگر موبایل شما تبدیل به یک تاچ پد شده و می‌توانید با لمس نمایشگر گوشی، نشانه گر ماوس را حرکت دهید. به سایت Logitech مراجعه کنید تا از کاربرد های مختلف این برنامه کاربردی مطلع شوید.

همان‌طورکه در این ویدئو نیز مشاهده می‌کنید، استفاده از این برنامه بسیار جالب و کاربردی است.

قدم پنجم

اگر قصد دارید با استفاده از تلویزیون خود به گشت‌و‌گذار در اینترنت بپردازید، می‌توانید با استفاده از کابل (مثلا HDMI) لپ تاپ خود را به تلویزیون متصل کرده و بدین‌ترتیب نشانه گر ماوس را روی صفحه تلویزیون مشاهده و آن را با گوشی آیفون خود کنترل کنید.

منبع: Cnet

لوگوی تلگرام

با کانال تلگرام زومیت، آخرین اخبار فناوری و علمی را سریع‌تر از همیشه دنبال کنید.

  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده