زوم‌اپ: Coursera، دانشگاهی در جیب شما!

زوم‌اپ: Coursera، دانشگاهی در جیب شما!

کورسرا سرویسی برای آموزش آکادمیک آنلاین است که طرفداران بسیاری دارد. این سرویس علمی که دوره‌های آموزشی متنوعی دارد برای اندروید و iOS اپلیکیشنی دارد که به کمک آن می‌توانید در هر جا که به اینترنت دسترسی دارید، در این دوره‌های آموزشی رایگان شرکت کنید.

قبلا در زومیت با سرویس Coursera آشنا شده‌اید. کورسرا یک سرویس رایگان است که به کمک آن می‌توانید در کلاس‌های مجازی مفید و متنوع با تدریس اساتید معتبر شرکت کنید. نقطه قوت این سرویس ارایه طیف گسترده‌ای از دوره‌های آموزشی و شیوه آموزش مجازی در طول دوره‌ای مشخص در زمان‌های از پیش تعیین شده است.

سایت Coursera دوره‌های خود را به صورت رایگان و با کیفیت قابل قبول در اختیار عموم قرار می‌دهد. کلاس‌های آموزشی این سایت بین 4 تا 12 هفته طول می‌کشد و از طریق موسسات معروفی نظیر دانشگاه ایالتی پنسیلوانیا، استنفورد، میشیگان و پرینستون حمایت می‌شود. علاوه بر کلاس‌ها و دوره‌های سنگین، در این سایت رشته‌هایی نظیر کامپیوتر، کلاس‌های جذاب دیگری مانند تاریخ جهان، اقتصاد و... نیز برگزار می‌‌شود.

coursera-1

اما با همه‌گیر شدن ابزارهای هوشمند قابل حمل، اپلیکیشن بسیار خوب و کاملی نیز برای استفاده از این سرویس ارائه شده تا علاقه‌مندان بتوانند در هر جایی که هستند در دوره‌های آموزشی کورسرا شرکت کرده و از آن استفاده کنند. این اپلیکیشن رابط کاربری بسیار ساده‌ای دارد. وقتی اپلیکیشن را اجرا می‌کنید، وارد صفحه My Courses می‌شوید که در آن لیست دوره‌هایی که به آنها پیوسته‌اید نمایش داده می‌شود.

امکان جستجو بین دوره‌های نیز وجود دارد تا بتوانید تمام دوره‌های مرتبط با موضوع مورد نظرتان را بیابید. در بخش Browse می‌توانید همه دوره‌های Coursera را به صورت دسته‌بندی شده مشاهده کرده و در صورت تمایل به آنها بپیوندید. شما می‌توانید در میانه دوره نیز به آن اضافه شوید، ولی اکثر مواقع از آنجا که دوره‌های آموزشی متناوبا تکرار می‌شوند پیشنهاد می‌کنیم در دوره بعدی که هنگام ثبت‌نام زمان شروع آن نیز نمایش داده می‌شود، ثبت نام کنید تا از ابتدا در کلاس‌های مجازی حضور داشته باشید.

coursera-2

شاید با خود بگویید، چه کاری است؟ خودم دست به کار شده و با دانلود ویدیو یا جزوات هر موضوعی که بخواهم را یاد می‌گیرم. اما واقعیت این است که بسیاری از ما با این روش پس از مدتی دلسرد می‌شویم و فراگیری آن موضوع را کنار می‌گذاریم. اما با کورسرا شما همچون کلاس‌های دانشگاه احساس تعهد بیشتری برای فراگیری یک موضوع دارید و به آن پایبندتر خواهید بود. شما باید تمرین‌ها را حل کرده و تحویل دهید و این رابطه با استاد و شبیه‌سازی کلاس‌های واقعی تجربه بهتری از یادگیری را به شما می‌دهد.

اپلیکیشن Coursera برای اندروید و iOS ارائه شده و کاربران آیفون و تلفن‌ها و تبلت‌های اندرویدی می‌توانند در هر جا که به اینترنت دسترسی دارند از این دوره‌های پربار استفاده کنند. 

دانلود از بازار
دانلود از گوگل پلی استور
دانلود از اپ استور اپل
 
اپلیکیشن‌های محبوب خود را از طریق ایمیل app@zoomit.ir با ما در میان بگذارید.
  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده