زوم‌اَپ: Google Calendar، تقویم با طعم طراحی متریال

زوم‌اَپ: Google Calendar، تقویم با طعم طراحی متریال

گوگل در هفته‌های اخیر اقدام به انتشار نسخه‌ی جدید اپلیکیشن‌های خود با برخورداری از ویژگی‌های نسخه‌ی جدید اندروید آبنبات چوبی، همچون متریال دیزاین کرده است. در زوم‌اَپ امروز به معرفی نسخه‌ی جدید Google Calendar خواهیم پرداخت.

گوگل تغییرات بنیادینی را در اپلیکیشن Google Calendar ایجاد کرده، بطوری که این اپلیکیشن باهوش‌تر، زیباتر و کاربردی‌تر شده است. یکی از بارزترین ویژگی‌های نسخه‌ی جدید، بهره‌گیری از الگوی طراحی متریال است که نسخه‌ی‌ جدید تمام اپلیکیشن‌های گوگل از آن پیروی می‌کنند. گوگل نسخه‌ی جدید اپلیکیشن تقویم خود را هوشمندتر از پیش کرده است، چراکه اکنون این اپلیکیشن قادر است قرارهای ملاقات، بلیط‌های کنسرت یا پرواز و هر رویداد دیگری را از اینباکس فراگرفته و بصورت خودکار در قالب یک Event در تقویم، مدیریت کند. از جمله‌ قابلیت‌های دیگر این اپلیکیشن می‌توان به امکان وارد کردن اطلاعاتی چون موقعیت مکانی و همچنین افراد حاضر بصورت خودکار اشاره کرد.

GoogleCalendarInt

گوگل قابلیت نمایش لیست‌وار رویدادها (Event) را به اپلیکیشن تقویم خود اضافه کرده که بر اساس آن می‌توان به‌راحتی رویداد‌های موجود را پشت سرهم و به‌ترتیب زمانی مشاهده کرد. در نسخه‌ی جدید، هر رویداد با استفاده ار رنگ متمایز شده و قابلیت استفاده از تصویر مرتبط با رویداد مورد نظر نیز در اختیار کاربر قرار دارد.

گوگل قصد دارد اپلیکیشن تقویم خود را برای iOS اپل نیز عرضه کند، اما هنوز اطلاعات مشخص و دقیقی در مورد تاریخ عرضه‌ی این اپلیکیشن منتشر نشده است. نسخه‌ی جدید اپلیکیشن Google Calendar هنوز در پلی‌استور گوگل و سایر فروشگاه‌ها قرار نگرفته است، اما وب‌سایت Android Police با قراردادن فایل APK این اپلیکیشن، امکان استفاده از آن را فراهم کرده است. برای دریافت APK نسخه‌ی جدید Google Calendar می‌توانید اینجا کلیک کنید.

دانلود از بازار
دانلود از فروشگاه ویندوز فون
 
اپلیکیشن‌های محبوب خود را از طریق ایمیل app@zoomit.ir با ما در میان بگذارید.
  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده