اگر قرمه‌ سبزی و شیشلیک آدم بودند چه شکلی می‌شدند؟

سه‌شنبه ۳۱ مرداد ۱۴۰۲ - ۰۹:۰۰
مطالعه 6 دقیقه
اگر غذاها آدم بودند
علی میری از هنرمندان محبوب ایرانی است که طرفداران زیادی دارد. او در چندین پست اینستاگرام خود تصاویر جذابی با عنوان «اگه غذاها آدم بودند» منتشر کرد.
تبلیغات

آثار ارزشمند علی میری تصویرگر خودآموخته‌ی بااستعداد و باذوق مشهدی در چند وقت اخیر سروصدای زیادی به پا کرده است. آثار او به‌قدری صمیمانه‌ و هوشمندانه خلق شده‌اند که با اولین نگاه توجه مخاطب را جلب می‌کنند و فوراً بر دل او می‌نشینند.

«اگه غذاها آدم بودند» عنوان یکی از تازه‌ترین مجموعه تصویرگری‌های میری است که در آن برای هر غذا با توجه به ذهنیت خودش، شخصیت انسانی متصور شده و در این مجموعه خوشمزه‌ترین غذاهای ایرانی را در صورت‌ها و لباس‌های جذاب به تصویر کشیده است.

تصویرگر خوش‌ذوق در توضیحات این مجموعه نوشته است: «امشب میخوام با لحن پیج‌های آشپزی کپشن بنویسم: هرچی غذا تا الان دیدید بذارید کنار که براتون چندتا غذای جدید آوردم که مطمئنم اگه ببینید عااااااشّقش میشید» (تشدید روی شین واجبه)!!»

پیش از اینکه به تماشای یکی از محبوب‌ترین مجموعه‌های تصویری او بنشینید، فراموش نکنید که میری ازجمله هنرمندانی است که به‌شدت برای حق کپی رایت آثارش می‌جنگند و تلاش می‌کند تا به مخاطبانش بیاموزد بازنشر آثار هنرمندان بدون ذکر نام و منبع یا با حذف امضای آن‌ها از روی اثر، کار صحیحی نیست. از شما خواهش می‌کنم به‌عنوان مخاطبان بافرهنگ شاتر، این نکته را فراموش نکنید.

شخصیت هلیم
شخصیت خورشت قیمه
شخصیت کوفته
شخصیت چلوکباب
عکاس: علی میری
شخصیت آبگوشت
شخصیت عدس‌پلو
عکاس: علی میری
شخصیت آش رشته
شخصیت آش دوغ
شخصیت آبدوغ خیار
شخصیت سیرابی
شخصیت شیشلیک
شخصیت قورمه سبزی
شخصیت دلمه
عکاس: علی میری
شخصیت خورش کرفس
شخصیت لازانیا
شخصیت همبرگر
شخصیت پیتزا

برای دیدن آثار بیشتر و حمایت از هنرمند موفق ایرانی، صفحه اینستاگرام علی میری را دنبال کنید و به وب‌سایت هنری میری سر بزنید.

تبلیغات
داغ‌ترین مطالب روز
تبلیغات
تبلیغات

نظرات