عکس‌های انرژی‌بخش از طبیعت زیبای اسلواکی

شنبه ۲۷ خرداد ۱۴۰۲ - ۰۹:۰۰
مطالعه 7 دقیقه
طبیعت اسلواکی
تصاویر طروات‌بخشی که در این شاتر می‌بینید، حاصل تلاش ۶ ساله عکاس در ۵۰ سفر است. از تماشایشان لذت ببرید.
تبلیغات

فلیپ مایرتیک (filip majercik) عکاس و فیلمبردار تایملپس جوانی است که در اسلواکی زندگی می‌کند. سال‌ها پیش او پروژه‌ای را آغاز کرد که شاید فکر می‌کرد به پایان رساندن آن زمان زیادی می‌برد، اما ۶ سالی که به تکمیل این پروژه اختصاص داده شد درنهایت او و اطرافیانش را شگفت‌زده کرد.

فیلیپ می‌گوید پروژه‌ای که انجام داده‌، نقطه عطف مهمی در زندگی‌اش است. او بر این باور است که زمان و تلاشی که صرف این پروژه کرده، قلبتان را مملؤ از زیبایی و انرژی طبیعت اسلواکی می‌کند.

برای ثبت این تصاویر و ساخت ویدئو، عکاس تقریباً ۵۰ سفر را در کنار زندگی روزمره‌اش به پایان رساند؛ ۵۰ سفر در ۶ سال. ۳ ترابایت داده، ده‌ها هزار عکس که در ویدیوی نهایی ترکیب شده‌اند؛ پردازش چنین ویدئو‌یی ده‌هاو شاید حتی صدها ساعت طول می‌کشد.

در این شاتر از شما دعوت می‌کنیم به تصاویر فوق‌العاده‌ی طبیعت اسلواکی چشم بدوزید و به این فکر کنید که ارزش عکس‌هایی که می‌بینید، به اندازه‌ی عمری است که عکاس به پایشان گذاشته است.

امیدواریم تصاویر طبیعت اسلواکی موردپسندتان قرار گرفته باشد. برای دیدن آثار بیشتر از عکاس و ویدیوی ارزشمند ساخته‌شده از این سفرها، به صفحه اینستاگرام filip majercik سر بزنید.

تبلیغات
داغ‌ترین مطالب روز

نظرات

تبلیغات