هنر تزئین غذا؛ هنرنمایی خلاقانه با خوراکی‌ها

شنبه ۲ اردیبهشت ۱۴۰۲ - ۰۹:۰۰
مطالعه 5 دقیقه
یک هنرمند با تبدیل میوه‌ها و سبزیجات معمولی و سایر مواد غذایی به شخصیت‌های خارق‌العاده، از تجربه هنری خود برای جلب توجه تمام افراد استفاده می‌کند.
تبلیغات

کورین، هنرمند بااستعداد و خلاق مواد غذایی است. او به‌عنوان مادر دو فرزند، در آغاز همه‌گیری، علاقه زیادی به ایجاد هنرهای غذایی عجیب‌وغریب و سرگرم‌کننده پیدا کرد. خلاقیت‌های منحصر‌به‌فرد و بازیگوشانه کورین به‌سرعت راه‌حلی برای شاد کردن و خنداندن کودکان، الهام بخشیدن به آن‌ها برای امتحان غذاهای جدید و لذت بخشیدن به زمان صرف غذا شد.

از میوه‌های کمیاب گرفته تا خوراکی‌های عادی که با چشم‌های نگرانشان اطراف را می‌پایند، خلاقیت‌های آشپزی این مادر هنرمند واکنش‌های مثبتی را در رسانه‌های اجتماعی دریافت کرده است و دیگران را ترغیب می‌کند تا خلاقیت خود را کشف و روزهای خود را درخشان‌تر کنند.

کورین که در رسانه‌های اجتماعی با نام _ghoul_mom_ شناخته می‌شود، با رویکرد جذابش به هنر و غذا و جان‌بخشیدن به غذاهایی که می‌خوریم، به ما یادآوری می‌کند که تفریح و لذت بردن از زندگی هرگز اتلاف وقت نیست.

عکاس: Corinne's Food Art

امیدواریم از تماشای این شاتر لذت برده باشید. برای دیدن آثار بیشتر از این مادر هنرمند به صفحه اینستاگرام Corinne's Food Art سر بزنید. نظر شما در مورد این هنرنمایی خلاقانه با غذاها چیست؟ آیا خوراکی‌های عجیبی که دیدید، توانست توجهتان را جلب کند؟

تبلیغات
داغ‌ترین مطالب روز
تبلیغات

نظرات