تصاویر منتخب از آژانس‌های بین‌المللی خبری

شنبه ۲۲ بهمن ۱۴۰۱ - ۰۹:۰۰
مطالعه 3 دقیقه
غروب خورسید در گندمزار
در این قسمت از شاتر می‌توانید بهترین عکس‌ها از آژانس‌های بین‌المللی خبری به انتخاب ویرایشگران تصویر SMH را مشاهده کنید.

مجله خبری SMH بهترین تصاویر خبری امسال را از بین تصاویر منتشرشده در آژانس‌های بین‌المللی خبری برگزیده و به اشتراک گذاشته‌ است. در ادامه می‌توانید این تصاویر منتخب را تماشا کنید.

هزاران نفر که در زلزله فاجعه‌بار ترکیه-سوریه خانه‌های خود را از دست داده‌اند، سه روز پس از زلزله و پس‌لرزه‌های زنجیره‌ای، دور آتش‌های کمپ جمع شدند و در سرمای شدید برای آب و غذا اعتراض کردند.

Nejc Naralocnik از اسلوونی در حال رقابت در Super G مردان در مسابقات جهانی FIS Alpine در کورشول فرانسه

نیکولا بولی از زمانی که سگ خود را برای قدم زدن در کنار رودخانه برده است؛ یعنی از صبح روز جمعه ۲۷ ژانویه دیده نشده است. پلیس به جست‌وجوی زن ۴۵ ساله مفقودشده ادامه می‌دهد و جست‌وجوی خود را به سمت انتهای خلیج مورکامب در رودخانه وایر گسترش داده است.

از سمت چپ، اورسولا فون در لاین، رئیس کمیسیون اروپا؛ ولادیمیر زلنسکی، رئیس جمهور اوکراین و چارلز میشل، رئیس شورای اروپا پس از سخنرانی در یک کنفرانس رسانه‌ای در نشست اتحادیه اروپا در بروکسل.

این عکس که با پهپاد گرفته شده است، ادامه پاکسازی بخش‌هایی از قطار باری نورفوک جنوبی را نشان می‌دهد که جمعه شب در شرق فلسطین، اوهایو از ریل خارج شد.

کامالا هریس در حال بازدید از New Flyer، یک شرکت تولید وسایل نقلیه الکتریکی در سنت کلود، مینه‌سوتا.

امیدواریم از این بخش از شاتر لذت برده باشد. اگر از تماشای شاتر لذت می‌برید، در نوار سمت راست، روی آیکن قلب کلیک کنید. از نوار استیکی پایین مرورگر گوشی هم می‌توانید مقاله‌ها را لایک کنید. مثل همیشه از تعامل با شما و خواندن دیدگاه‌هایتان، خوشحال می‌شویم.

مطالب مشابه

نظرات

درخواست ناموفق بود

درخواست ناموفق بود

درخواست ناموفق بود

درخواست ناموفق بود

درخواست ناموفق بود

درخواست ناموفق بود

درخواست ناموفق بود

درخواست ناموفق بود

درخواست ناموفق بود