مرور تصاویر ارسالی به مسابقه عکس کمدی حیوانات ۲۰۱۶

چهارشنبه ۲۱ مهر ۱۳۹۵ - ۰۸:۳۰
مطالعه 7 دقیقه
باز هم عکاسان خوش ذوق گرد هم جمع شده و با منتخبی از تصاویر زیبای ثبت شده‌ی خود از حیات وحش، چشمان ما را به مهمانی شاد و مهیج دعوت کرده‌اند.
تبلیغات

دیگر بار دنیای عکاسی به جولانگاه برترین‌های دنیای عکاسی از حیوانات بدل شده است.  دنیای حیوانات از دیرباز از جمله قلمروهایی است که هنر و سلیقه‌ی عکاسان خوش ذوق بسیاری را به سوی خود جذب کرده است. 

اگر به خاطر داشته باشید سال گذشته عکاس حرفه‌ای «پل جوینسن هیکس» (Paul Joynson-Hicks) در اقدامی متفاوت و شایان تقدیر فصلی جدید در شاخه‌ی عکاسی از حیوانات گشود و آن هم برگزاری مسابقه‌ای با تم کمدی بود که به عرصه‌ی رقابتی جالب و بامزه تبدیل شد. جایی که عکاسان فعال در این حوزه می‌توانستند با نمایش آثار عکاسی بانمک خود از حیوانات به رقابت بپردازند.

امسال و در دومین سال برگزاری این مسابقه، باز هم با حضور چشمگیر عکاسان خوش قریحه‌ای مواجه هستیم که با تصاویر ثبت شده‌شان خنده را روی لب‌های بینندگان می‌آورند. مسابقه امسال در اول اکتبر سال جاری به پایان رسید و اکنون چشم انتظار معرفی بهترین‌های این رقابت هستیم. اما بد نیست تا زمان اعلام برندگان، نگاهی به شماری از بهترین تصاویر ارسالی داشته باشیم. البته خنداندن بینندگان تنها هدف این رویداد سالیانه نیست، در واقع عکاسان در غالب این تصاویر بر وجه شاد و سرگرم کننده‌ی طبیعت متمرکز شده‌اند تا بیننده را به تفکر و تعمق وادارند.

این مسابقه در همراهی با بنیادهای خیریه در زمینه حفظ حیات وحش و رفاه جانوران و البته مراکز خیریه برگزار می‌شود که سعی دارند از این طریق توجه عموم را به سمت طبیعت و زندگی دیگر ساکنان این کره جلب کرده و به نحوی از گونه‌های در معرض خطر و کلا تمامی جانوران حمایت و حفاظت کنند.

سخن کوتاه کرده و از شما دعوت می‌کنیم به تماشای شماری از تصاویر ارسالی امسال این رقابت بنشینید.

به نظر شما کدام یک از این تصاویر شانس برنده شدن را دارد؟ تصویر محبوب شما کدام یک بود؟

تبلیغات
داغ‌ترین مطالب روز

نظرات

تبلیغات