تماشا کنید: جذاب‌ترین قابلیت‌های اندروید ۱۳ در گوشی‌های پیکسل

یک‌شنبه ۱۶ بهمن ۱۴۰۱ - ۱۶:۰۰
مطالعه 1 دقیقه
Android 13 on pixel 7 pro
اندروید ۱۳ را شاید بتوان دوست‌داشتنی‌ترین نسخه از این سیستم‌عامل دانست که قابلیت‌های منحصر‌به‌فردی را برای پیکسل ۷ پرو به ارمغان آورده است.
تبلیغات

گوگل در پیکسل ۷ پرو، جدید‌ترین نسخه‌ی سیستم‌عامل خود را با قابلیت و توانایی‌هایی چشمگیری روانه‌ی بازار کرد. اندروید ۱۳ به‌نحوی توسعه داده شده تا مطمئن شوید که گوشی با تمام شرایط شما و به صورتی کاملاً منحصربه‌فرد شخصی‌سازی می‌شود.

بررسی پیکسل 7 پرو گوگل؛ پرواز بر فراز اندروید خالص
پیکسل ۷ پرو اشتباهات قبلی گوگل را تا حد زیادی جبران می‌کند و در نقش رقیبی شایسته برای بازیگران کلیدی بازار گوشی‌های پرچم‌دار ظاهر می‌شود.
بررسی پیکسل 7 پرو گوگل؛ پرواز بر فراز اندروید خالص

این نسخه از اندروید قابلیت‌های جدیدی، مانند گسترش تم رنگی برنامه‌به‌برنامه‌، تنظیمات زبانی به‌ازای هر اپلیکیشن، ارائه‌ی حریم خصوصی قوی‌تر و حتی توانایی تبدیل هم‌زمان صدا به متن را به همراه دارد که بهترین تجربه‌ی کاربری گوشی‌های اندروید را در پرچم‌دار گوگل پیاده‌سازی می‌کند.

اصلی‌ترین تمرکز گوگل در توسعه‌ی اندروید ۱۳، بهبود مجوز‌ها، حریم خصوصی، امنیت کاربر و سهولت بیشتر برای اجرای دستورات صوتی است. از شما دعوت می‌کنیم تا در ادامه، با تجربه‌‌ی ما در زومیت از بهترین قابلیت‌های اندروید ۱۳ در پیکسل ۷ پرو آشنا شوید.

تماشا در یوتیوب

برای مطالعه نسخه کامل‌ترِ متنی به مقاله بررسی اندروید ۱۳ در پیکسل ۷ پرو مراجعه کنید.

تبلیغات
داغ‌ترین مطالب روز

نظرات

تبلیغات