پازل: اتاق تاریک | جایزه هفته: یک دستگاه درایو SSD ای‌دیتا مدل SX910

پازل: اتاق تاریک | جایزه هفته: یک دستگاه درایو SSD ای‌دیتا مدل SX910

اگر دوست دارید آخرِ هفته کمی فسفر بسوزانید و خود را برای یک هفته تلاش آماده کنید، بخش «پازل» برای شماست. در بخش «پازل» معماهای متنوعی برای کاربران زومیت طرح می‌شود. در ادامه با صد و ششمین قسمت از سری «پـازل» همراه ما باشید.

به «پازل» خوش آمدید! سری «پازل» به صورت هفتـگی و در روزهای جمعه منتشر می‌شود. صد و ششمین قسمت از سری «پازل» شامل دو بخش است: پاسخ معمای صد و پنجم و البته یک «پازل» جدید! در ادامه با زومیت همراه باشید.

درایو SSD ای‌دیتا مدل SX910پازل این هفته با حمایت شرکت آونگ برگزار می‌شود. این هفته به قید قرعه، به  یک نفر از کاربرانی که به پازل، پاسخ صحیح بدهد، یک دستگاه درایو SSD ای‌دیتا مدل SX910 اهداء خواهد شد.

پاسخ معمای شماره صد و پنجم

برای رسیدن به پاسخ در این‌گونه پازل‌ها، بهترین راه استفاده از قلم و خودکار است. اگر اطلاعات مطرح شده در متن پازل را در کنار هم قرار دهیم به راحتی پاسخ را خواهیم یافت.

بر همین اساس، پاسخ پازل هفته‌ی قبل برابر با گزینه ۲ یعنی مادر است.

بر خود لازم می‌دانیم از مشارکت تک‌تک کاربران گرامی در سری «پازل» صمیمانه تشکر و قدردانی کنیم. توجه شما به زومیت و بخش «پازل» باعث افتخار ما است.

بـرنـدگان

برندگان خوش‌شناس «پازل صد و پنجم زومیت» عبارتند از:

آقای بهمن قدیرپور، ۲۸ ساله از اردبیل، فارغ‌التحصیل کارشناسی آمار
آقای مهدی کریمی، ۲۳ ساله از اردبیل، دانشجوی شیمی
آقای محمد مهدی‌زاده، ۲۸ ساله از تهران، فارغ‌التحصیل کارشناسی‌ارشد MBA

همانگونه که پیش‌تر نیز اشاره شده بود، از طرف شرکت آونگ، به هریک برندگان، یک دستگاه اسپیکر بی‌سیم ضدآب اندرومدیا مدل W6 اهداء خواهد شد. ما نیز صمیمانه به برندگان تبریک گفته و برای آن‌ها سلامتی و موفقیت آرزومندیم.

* * *

معمای شماره ۱۰۶: جمعه ۲۷/شهریور/۱۳۹۴
(معمای ریاضی؛ سطح متوسط)

رضا شش جفت دستکش سیاه و شش جفت دستکش سفید در کشوی خود دارد. در یک اتاق تاریک، رضا چند دستکش باید از کشو بردارد تا مطمئن شود یک جفت دستکش (دستکش‌‌های دست راست و دست چپ هم رنگ) را از کشو برداشته است؟

  • ۱: ۶
  • ۲: ۷
  • ۳: ۱۲
  • ۴: ۱۳

* * *

منبع طرح معما‌های سری «پازل» اینترنت نیست؛ اما در دنیای اینترنت، ممکن است پاسخ هر چیزی یافت شود. پس اگر جوابی در اینترنت یافتید، به دوستان خود احترام گذاشته و آن را منتشر نکنید. علاوه بر این، از آنجا که بخش نظرات مقاله‌های «پازل»، محل تبادل نظر و راهنمایی محسوب می‌شود، جهت احترام به حقوق خود و سایر کاربران، از ارسال نظرات غیرمرتبط خودداری کنید.

لطفاً پاسخ خـود را تنـها به ایمیل زیر ارسال و از نوشتن پاسخ در بخش نظرات خودداری کنید.
اگـر قـصـد داریـد پـاسـخ‌ خــود را ارسـال کنــید، لــطفـاً بــه موارد زیــر تـوجـه کنید:
آدرس ایمیل :puzzle[at]zoomit.ir  //  موضـوع (Subject) ایمیل: Puzzle 106
در بــدنه ایـمـیل نیـز پـاسخ مـــعما، نــام، سن و شـمـاره تـمـاس خـود را درج کنـیـد.

تا ساعت ۱۲ ظهر روز پنجشنبه فرصت دارید که به این معما پاسخ دهید. برای بهتر شدن «پـازل» نظرات و پیشنهادهای خود را درباره این بخش، حتماً با ما در میان بگذارید.

از سراسر وب

  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده

بیشتر بخوانید