پازل: سودوکو | جایزه هفته: پنج دستگاه تستر کیفیت سلامتی آب شیائومی

پازل: سودوکو | جایزه هفته: پنج دستگاه تستر کیفیت سلامتی آب شیائومی

اگر دوست دارید آخرِ هفته کمی فسفر بسوزانید و خود را برای یک هفته تلاش آماده کنید، بخش «پازل» برای شماست. در بخش «پازل» معماهای متنوعی برای کاربران زومیت طرح می‌شود. در ادامه با صد و سی‌ و چهارمین قسمت از سری «پـازل» همراه ما باشید.

به اولین «پازل» اردیبهشت ماه سال ۱۳۹۵ خوش آمدید! سری «پازل» به صورت هفتگی و در روزهای جمعه منتشر می‌شود. صد و سی‌ و چهارمین قسمت از سری «پازل» شامل دو بخش است: پاسخ معمای صد و سی‌ و سوم و البته یک «پازل» جدید! با زومیت همراه باشید.

تستر کیفیت سلامتی آب شیائومی

پازل این هفته با حمایت فروشگاه اینترنتی چهل‌بازار برگزار می‌شود. این هفته به قید قرعه، به پنج نفر از کاربرانی که به پازل، پاسخ صحیح بدهد، تستر کیفیت سلامتی آب شیائومی اهداء خواهد شد.

پاسخ معمای شماره صد و سی‌ و سوم

پازل هفته‌ی گذشته یک معمای ریاضی بود.

برای یافتن پاسخ، تنها کافی بود یک معادله‌ی ریاضی بر اساس تعداد گاو و گوسفند، میزان مصرف و میزان رشد علف‌ها بر قرار کرد. با این معادله به راحتی پاسخ قابل محاسبه بود.

با توجه به همین توضیح، پاسخ پازل هفته‌ی قبل برابر با گزینه ۳ یعنی ۲۰ گاو و ۲۰ گوسفند است. بر خود لازم می‌دانیم از مشارکت تک‌تک کاربران گرامی در سری «پازل» صمیمانه تشکر و قدردانی کنیم. توجه شما به زومیت و بخش «پازل» باعث افتخار ما است.

معمای شماره ۱۳۴: جمعه ۳/اردیبهشت/۱۳۹۵
(معمای سوکودو؛ سطح متوسط)

در جدول سوکودوی زیر از چپ به راست چه عدد‌هایی در مربع‌های زردرنگ قرار می‌گیرند؟

  • ۱:  ۷-۵-۱
  • ۲: ۵-۸-۹
  • ۳: ۵-۳-۸
  • ۴: ۴-۸-۶

* * *

منبع طرح معما‌های سری «پازل» اینترنت نیست؛ اما در دنیای اینترنت، ممکن است پاسخ هر چیزی یافت شود. پس اگر جوابی در اینترنت یافتید، به دوستان خود احترام گذاشته و آن را منتشر نکنید. علاوه بر این، از آنجا که بخش نظرات مقاله‌های «پازل»، محل تبادل نظر و راهنمایی محسوب می‌شود، جهت احترام به حقوق خود و سایر کاربران، از ارسال نظرات غیرمرتبط خودداری کنید.

لطفاً پاسخ خـود را تنـها به ایمیل زیر ارسال و از نوشتن پاسخ در بخش نظرات خودداری کنید.
اگـر قـصـد داریـد پاسـخ‌ خــود را ارسـال کنــید، لطفـاً به مــوارد زیـر تـوجــه کنید:
آدرس ایمیل :puzzle[at]zoomit.ir  //  موضوع (Subject) ایمیل: Puzzle 134
در بدنه ایـمیل نیـز پـاســخ مـــعما، نام، سن و شـماره تـمـاس خـود را درج کنـیـد.

توضیح: با توجه به اینکه امکان بررسی مداوم کامنت‌های کاربران وجود ندارد، در صورت تمایل می‌توانید سؤالات خود را درباره بخش «پازل»، از طریق ایمیل‌آدرس پازل و با موضوع (Subject) «سؤال درباره پازل» برای ما ارسال کنید.

تا ساعت ۱۲ ظهر روز پنجشنبه فرصت دارید که به این معما پاسخ دهید. برای بهتر شدن «پـازل» نظرات و پیشنهادهای خود را درباره این بخش، حتماً با ما در میان بگذارید.

منبع زومیت

از سراسر وب

  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده

بیشتر بخوانید