brand-cover

پژو سیتروئن

0 دنبال کننده
0

آخرین مطالب

کاهش درآمد تسلا با خروج استلانتیس از توافق خرید اعتبار ساخت خودروی الکتریکی
کاهش درآمد تسلا با خروج استلانتیس از توافق خرید اعتبار ساخت خودروی الکتریکیدر پی اعلام گروه خودروسازی استلانتیس مبنی بر خروج از توافق‌‌نامه اعتبار انتشار گازهای گلخانه‌ای اروپا با تسلا، خودروساز برقی آمریکایی یکی از مهم‌ترین ...
18 اردیبهشت 00
مطالعه '2
بر اساس قرارداد استلانتیس، پژو-سیتروئن مالک فیات-کرایسلر خواهد بود
بر اساس قرارداد استلانتیس، پژو-سیتروئن مالک فیات-کرایسلر خواهد بودسند ۷۱۴ صفحه‌ای در متن قرارداد استلانتیس، نشان می‌دهد که پژو سیتروئن فرانسه به‌نوعی فیات کرایسلر را خریداری می‌کند و مالک آن خواهد بود.
29 آذر 99
مطالعه '4
استلانتیس؛ نشان تجاری اتحاد فیات و کرایسلر و پژو رونمایی شد
استلانتیس؛ نشان تجاری اتحاد فیات و کرایسلر و پژو رونمایی شدگروه‌های خودروسازی فیات کرایسلر و پژو سیتروئن در راستای برنامه ادغام، از لوگوی برند استلانتیس رونمایی کردند و ‌اکنون آخرین اقدامات برای نهایی شدن این ...
22 آبان 99
مطالعه '3
شرکت ادغامی فیات کرایسلر و پژو سیتروئن، استلانتیس نامیده می‌شود
شرکت ادغامی فیات کرایسلر و پژو سیتروئن، استلانتیس نامیده می‌شودشرکت‌های فیات کرایسلر و پژو سیتروئن در راستای تکمیل فرایند ادغام تا سال ۲۰۲۱، از انتخاب نام استلانتیس برای گروه خودروسازی مشترک خود رونمایی کردند.
27 تیر 99
مطالعه '2
واکسهال از ون برقی Vivaro-e رونمایی کرد
واکسهال از ون برقی Vivaro-e رونمایی کردواکسهال از اولین ون تمام‌برقی با قابلیت یدک‌کشی برای تحویل کالا با نام Vivaro-e رونمایی کرد که پایان سال جاری میلادی در کنار مدل دیزلی به بازار عرضه ...
13 اردیبهشت 99
مطالعه '4
DS از طرح های مفهومی خودروی SM رونمایی کرد
DS از طرح های مفهومی خودروی SM رونمایی کردگروه خودروسازی PSA و زیرمجموعه‌ی لوکس آن DS، به مناسبت پنجاهمین سالگرد معرفی کوپه‌ی سیتروئن SM از طرح‌هایی رونمایی کردند که برای نظرسنجی در شبکه‌های ...
23 اسفند 98
مطالعه '3
جایزه شخصیت خودرویی سال ۲۰۲۰ به کارلوس تاوارس رسید
جایزه شخصیت خودرویی سال ۲۰۲۰ به کارلوس تاوارس رسیدکارلوس تاورس، مدیرعامل گروه خودروسازی PSA حائز عنوان شخصیت جهانی خودرو سال ۲۰۲۰ شد؛ تاوارس نقش مهمی در بازگشت پژو سیتروئن به سودآوری داشته است.
21 اسفند 98
مطالعه '3
گروه PSA فرانسه به بیشترین رکورد فروش خود دست یافت
گروه PSA فرانسه به بیشترین رکورد فروش خود دست یافتبا وجود مشکلات مختلف در صنعت خودروسازی جهان، گروه PSA متشکل از پژو و سیتروئن اعلام کرد سودآوری بسیار خوبی در سال ۲۰۱۹ داشته است.
12 اسفند 98
مطالعه '3
فیات کرایسلر و گروه PSA فرانسه ادغام شدند
فیات کرایسلر و گروه PSA فرانسه ادغام شدندسرانجام پس از ماه‌ها گفت‌وگو، ادغام شرکت‌های خودروسازی PSA (پژو-سیتروئن سابق) و فیات کرایسلر به‌طور رسمی نهایی شد تا این اتحاد به چهارمین گروه ...
27 آذر 98
مطالعه '3
سودآوری PSA فرانسه از مرسدس بنز و بی ام و پیشی گرفت
سودآوری PSA فرانسه از مرسدس بنز و بی ام و پیشی گرفتگزارش‌های مالی جدید از خودروسازان اروپایی نشان می‌دهد که سودآوری گروه PSA یا پژو-سیتروئن طی سه‌ماهه دوم ۲۰۱۹، از شرکت‌های مرسدس بنز و بی‌ام‌و پیشی ...
14 شهریور 98
مطالعه '2
تعداد کارکنان پژو سیتروئن و دانگ فنگ در چین، کاهش پیدا می‌کند
تعداد کارکنان پژو سیتروئن و دانگ فنگ در چین، کاهش پیدا می‌کنددر پی کاهش فروش خودرو در بزرگ‌ترین بازار جهان، گروه خودروسازی پژو سیتروئن و دانگ‌فنگ توافق کردند که نیروی کار خود را در چین کاهش دهند و دو کارخانه را ...
24 مرداد 98
مطالعه '3
تهدید پژو-سیتروئن به تعطیلی کارخانه‌ها در انگلستان
تهدید پژو-سیتروئن به تعطیلی کارخانه‌ها در انگلستانپژوسیتروئن تهدید کرد درصورت اجرایی‌شدن برگزیت و کاهش سودآوری این شرکت، کارخانه‌ی خود را در بندر الزمیر انگلیس تعطیل خواهد کرد.
8 مرداد 98
مطالعه '3
با مخالفت دولت فرانسه، ادغام رنو با فیات کرایسلر منتفی شد
با مخالفت دولت فرانسه، ادغام رنو با فیات کرایسلر منتفی شدبا مخالفت دولت فرانسه، ادغام فیات کرایسلر با رنو منتفی شد و حالا خودروساز ایتالیایی‌آمریکایی به احتمال زیاد به سمت شراکت با پژو سیتروئن حرکت می‌کند.
17 خرداد 98
مطالعه '4
تمایل پژو سیتروئن برای خرید یا ادغام جگوار لندرور
تمایل پژو سیتروئن برای خرید یا ادغام جگوار لندروربا وجود بی‌رغبتی تاتا موتورز به فروش جگوار لندرور، مدیرعامل گروه پژو سیتروئن از تمایل خودروساز فرانسوی برای ادغام یا خرید این شرکت خبر داد.
20 فروردین 98
مطالعه '2
DS7 کراس بک ای-تنس پلاگین هیبرید رونمایی شد
DS7 کراس بک ای-تنس پلاگین هیبرید رونمایی شدمدل پلاگین هیبرید کراس‌اور لوکس DS7 کراس‌بک با نام E-Tense 4x4 رونمایی شد. مصرف سوخت این مدل، ۲.۲ لیتر در هر ۱۰۰ کیلومتر است.
3 مهر 97
مطالعه '4
سیتروئن DS با همکاری تیم چینی تاچیتا در فرمول E، شرکت می‌کند
سیتروئن DS با همکاری تیم چینی تاچیتا در فرمول E، شرکت می‌کنددو تیم فرانسوی و چینی DS و تاچیتا ادغام شدند تا در فصل بعدی مسابقات فرمول E در قالب یک تیم به‌دنبال مقام قهرمانی جهان باشند.
3 مرداد 97
مطالعه '2
آغاز فعالیت پژو سیتروئن در بازار آمریکا
آغاز فعالیت پژو سیتروئن در بازار آمریکاگروه خودروسازی پژو سیتروئن در راستای بازگشت به بازار ایالات متحده آمریکا، ۱۵ ایالت را برای فروش و ایجاد نمایندگی محصولات خود انتخاب کرده است.
27 تیر 97
مطالعه '3
امریکا با حضور خودروسازان فرانسوی در ایران، مخالفت کرد
امریکا با حضور خودروسازان فرانسوی در ایران، مخالفت کردبا اعلام رسمی وزیر دارایی فرانسه و به دلیل تحریم امریکا، ادامه حضور خودروسازان فرانسوی در ایران، منتفی است و آنها تا کمتر از یک ماه دیگر از کشور ...
23 تیر 97
مطالعه '2
کاهش ۲۶درصدی فروش پژو سیتروئن در خاورمیانه، پس از تحریم ایران
کاهش ۲۶درصدی فروش پژو سیتروئن در خاورمیانه، پس از تحریم ایرانگروه خودروسازی PSA اعلام کرده است، با وجود رشد فروش ۳۸ درصدی در بازار جهانی، عرضه‌ی این گروه در خاورمیانه، ۲۶ درصد کاهش داشته است.
23 تیر 97
مطالعه '2
زیان قطعه‌سازان از خروج پژو سیتروئن
زیان قطعه‌سازان از خروج پژو سیتروئنبا اعلام رسمی گروه خودروسازی پژو سیتروئن مبنی بر اتمام فعالیت در ایران، سرنوشت قطعه‌سازانی که روی پلت‌فرم این برندها سرمایه‌گذاری کردند، نامشخص است.
22 خرداد 97
مطالعه '5
مشاهده مطالب بیشتر

منبعی یافت نشد

منبعی یافت نشد

منبعی یافت نشد

منبعی یافت نشد

منبعی یافت نشد

منبعی یافت نشد

منبعی یافت نشد

منبعی یافت نشد

منبعی یافت نشد

منبعی یافت نشد

منبعی یافت نشد

منبعی یافت نشد

منبعی یافت نشد

منبعی یافت نشد

منبعی یافت نشد

منبعی یافت نشد

منبعی یافت نشد

منبعی یافت نشد

منبعی یافت نشد

منبعی یافت نشد