تراشه‌ جدید سری ۷ کوالکام احتمالا سه‌ماهه اول ۲۰۲۱ معرفی می‌شود

تراشه‌ جدید سری ۷ کوالکام احتمالا سه‌ماهه اول ۲۰۲۱ معرفی می‌شود

بر اساس شایعات، کوالکام تراشه‌ی جدید سری ۷ را سه‌ماهه اول سال ۲۰۲۱ معرفی و هم‌زمان راهی بازار خواهد کرد.

کوالکام چند روز پیش تراشه پرچم‌دار اسنپدراگون ۸۸۸ را معرفی کرد. انتظار داشتیم در کنار معرفی این تراشه پرچم‌دار، تراشه‌های میان‌رده این شرکت هم معرفی شوند؛ اما چنین اتفاقی رخ نداد و اطلاعاتی از مدل جدید تراشه‌ی سری ۷ این شرکت منتشر نشد.

امروز خبری در ویبو منتشر شده است که به زمان معرفی تراشه‌ی جدید سری ۷ کوالکام اشاره دارد. بر اساس این خبر، کوالکام این تراشه‌ی میان‌رده را سه‌ماهه اول سال ۲۰۲۱ معرفی خواهد کرد که در همان زمان راهی بازار خواهد شد.

انتظار می‌رود عضو جدید سری ۷ کوالکام رقیبی برای اگزینوس ۱۰۸۰ باشد که با معماری ۵ نانومتری ساخته شده است و از مودم 5G بهره می‌برد. این تراشه‌ی کوالکام با MT6893 مدیاتک هم رقابت خواهد کرد.

تا این لحظه مشخص شده است که تراشه‌ی جدید سری ۷ کوالکام در گوشی هوشمندی با شماره مدل SM7350 قرار خواهد گرفت؛ این گوشی فعلا با اسم رمز Cedros شناخته می‌شود که نام جزیره‌ای در مکزیک است.

جدیدترین تراشه سری ۷ کوالکام در بنچمارک AnTuTu امتیاز ۵۳۰,۰۰۰ کسب کرده است که نشان می‌دهد عملکردی بهتر از اسنپدراگون 765G دارد اما ضعیف‌تر از اسنپدراگون ۸۶۵ است. اسنپدراگون ۸۶۵ در بنچمارک AnTuTu امتیاز ۶۰۰,۰۰۰ کسب کرده است.

منبع gsmarena

از سراسر وب

  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده

بیشتر بخوانید