شیائومی از سال آینده تراشه‌ های اختصاصی خود را تولید می کند

شیائومی از سال آینده تراشه‌ های اختصاصی خود را تولید می کند

شیائومی با سرعت در حال طی کردن پله‌های پیشرفت و تبدیل شدن به یک کمپانی بزرگ است. شنیده‌ها حکایت از این دارد که این کمپانی چینی درصدد تولید تراشه‌های اختصاصی خود از سال آینده‌ی میلادی است.

از چند ماه پیش اخبار متعددی در خصوص طراحی و تولید تراشه‌های اختصاصی توسط شیائومی منتشر شده است. به نظر می‌رسد این کمپانی در پی آن است تا با استقلال بیشتر، چرخه‌ی تولید محصول را در اختیار گرفته و بنابراین قیمت محصولاتش را بیش از پیش کاهش دهد. براساس اطلاعات ارائه شده شیائومی در پی آن است تا دو تراشه را در سال آینده‌ی میلادی روانه‌ی بازار کند.

به نظر می‌رسد یکی از این تراشه‌های رده پایین بوده و در گوشی‌های هوشمندی نظیر ردمی مورد استفاده قرار خواهد گرفت تا قیمت این محصولات در مقایسه با گذشته باز هم کاهش داشته باشد. شیائومی با استفاده از این ویژگی می‌تواند با کاهش قیمت محصولاتش، به رقابت با کمپانی‌های دیگری بپردازد که در حال تولید محصولات ارزان قیمت است.

تراشه‌ی دوم با هدف استفاده در گوشی‌های هوشمند میان‌رده‌ی کمپانی طراحی شده و در سال ۲۰۱۶ در دسترس خواهد بود. شنیده‌ها گویای این موضوع است که این تراشه هشت هسته‌ای خواهد بود. با وجود تولید تراشه‌های اختصاصی، شیائومی همچنان در محصولات پرچمدار خود از تراشه‌های اسنپدراگون بهره خواهد برد.

این تراشه‌ها توسط خود شیائومی مورد استفاده قرار گرفته و هیچ تولیدکننده‌ی دیگری شانس استفاده از این تراشه‌ها را نخواهد داشت.

  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده