ساخت حساب پی پال در ۲ دقیقه با ارزی پی

یک‌شنبه ۵ دی ۱۴۰۰ - ۱۱:۰۰
مطالعه 3 دقیقه
امروزه بسیاری از پرداخت‌ها در جهان اینترنتی و با استفاده از حساب پی پال مجازی انجام می‌شود.
تبلیغات

بسیاری از افراد، از روش‌های مختلف، پرداخت های خود را به صورت اینترنتی، دیجیتال یا در کل، بدون پول نقد انجام می‌دهند. از کارت‌های اعتباری گرفته تا بلیط کارت‌ها. حتی پرداخت های اینترنتی که زندگی ما را چندین قدم جلو انداخته و باعث شده که بسیاری از افراد خرید های خود را به صورت اینترنتی و سایت‌های مختلف انجام دهند و کارشان بسیار راحت‌تر شده است و این از بهترین خدمات پی پال است.

اگر به فکر ساخت اکانت پی پال در ایران هستید؛ هم اکنون می‌توانید برای باز کردن حساب پی پال در ارزی پی به نشانی (arzipay.com) اقدام کنید و برای ایجاد حساب PayPal در کمترین زمان ممکن همکاران ما اقدام می‌کنند.

پی پال یک شرکت تجارت الکترونیکی است که پرداخت بین طرفین را از طریق انتقال آنلاین تسهیل می‌کند. پی پال به مشتریان اجازه می‌دهد تا یک حساب کاربری در پلتفرم خود ایجاد کنند که به کارت اعتباری کاربر یا حساب جاری متصل است. پس از تأیید هویت و اثبات وجوه، کاربران می‌توانند به صورت آنلاین یا از طریق برنامه شرکت، پرداخت‌ها را به سایر حساب‌های PayPal ارسال یا دریافت کنند. حال برای ساخت این حساب باید چکار کرد؟ چگونه می‌توان یک حساب پی پال با کارمزد کم درست کرد؟ ساخت حساب پی پال در 2 دقیقه با ارزی پی را می‌توانید تجربه کنید! حال با ما همراه باشید تا از مزایا و کاربرد ساخت حساب پی پال در ارزی پی بیشتر آشنا شوید.

PayPal چگونه کار می‌کند؟

  • پی پال خدمات و راه حل های پرداخت را هم برای مصرف‌کنندگان شخصی و هم برای مشاغل ارائه می‌دهد.
  • این شرکت به مصرف‌کنندگان شخصی اجازه خرید، پرداخت و انتقال پول را با سهولت نسبی می‌دهد.
  • کاربران برای ثبت نام برای یک حساب کاربری به یک آدرس ایمیل نیاز دارند و باید یک کارت اعتباری، کارت نقدی یا حساب بانکی برای تکمیل تنظیمات ارائه دهند.
  • PayPal تمام اطلاعات را تأیید می‌کند تا مطمئن شود شخصی که حساب را راه‌اندازی می‌کند، قبل از استفاده از سرویس، مالک قانونی است.
  • دارندگان حساب PayPal می‌توانند از وب سایت شرکت یا برنامه تلفن همراه برای انتقال پول به دیگران با استفاده از آدرس ایمیل یا شماره تلفن همراه گیرنده استفاده کنند.
  • خریداران می‌توانند گزینه PayPal را برای تکمیل خریدهای آنلاین در صورتی که خرده‌فروش این سرویس را داشته باشد انتخاب کنند.
  • تراکنش‌ها در عرض چند دقیقه تکمیل می‌شوند و شرکت قول می‌دهد که انتقال‌ها برای پرداخت یا برداشت بلافاصله به حساب بانکی در دسترس هستند.
  • پی پال همچنین طیف وسیعی از راه حل ها را برای فعالیت‌های روزمره به مشاغل ارائه می‌دهد. این راه حل ها شامل درگاه های پرداخت برای تراکنش های آنلاین و حضوری، راه حل های مدیریت کسب‌و‌کار، و همچنین گزینه‌های اعتباری و مالی است. صاحبان مشاغل همچنین باید یک آدرس ایمیل برای ایجاد یک حساب کاربری ارائه دهند.

مزایای استفاده از حساب پی پال در ارزی پی

استفاده از PayPal آسان است. با افتتاح حساب در ارزی پی می‌توانید یک راه بسیار ساده برای ارسال پول به دوستان و خانواده پیدا کنید. پرداخت با PayPal سطح بیشتری از امنیت و جلوگیری از کلاهبرداری را به شما می‌دهد. اگر با استفاده از PayPal خریدی را پرداخت کنید که در نهایت تقلبی باشد، PayPal می‌تواند به بازگرداندن پول شما کمک کند. پی پال اطلاعات بانک یا کارت اعتباری شما را رمزگذاری می‌کند و این اطلاعات را ایمن نگه می دارد. با افتتاح حساب در ارزی پی، بدون هزینه برای دوستان و خانواده ارسال پول انجام دهید.

هزینه افتتاح حساب در مجموعه ارزی پی

از مزایای بسیار مهم باز کردن حساب در ارزی پی قیمت مناسب آن است. همان‌طور که اشاره کردیم سیستم پی پال نقش بسیار مهمی در خرید و فروش کالا دارد؛ بنابراین شرکت ارزی پی این امکان را برای شما فراهم ساخته است تا در بهترین و معتبرترین کشور های دنیا حساب پی پال را با ارزان ترین قیمت انجام دهید. همچنین شما می‌توانید ساخت حساب پی پال در 2 دقیقه با ارزی پی انجام دهید و از هدر رفتن وقت خود صرفه‌جویی کنید.

اگر به فکر ساخت اکانت پی پال در ایران هستید؛ هم اکنون می‌توانید برای باز کردن حساب پی پال در ارزی پی به نشانی (arzipay.com) اقدام کنید و برای ایجاد حساب PayPal در کمترین زمان ممکن همکاران ما اقدام می‌کنند.

تبلیغات
داغ‌ترین مطالب روز
تبلیغات
تبلیغات

نظرات

تبلیغات