پلتفرم بازار همکاران سیستم؛ مارکت پلیس عرضه و فروش نرم‌افزار سازمانی در کشور

پلتفرم بازار همکاران سیستم؛ مارکت پلیس عرضه و فروش نرم‌افزار سازمانی در کشور

همکاران سیستم با بیش از سه دهه فعالیت در ارائه راهکارهای جامع نرم‌افزاری، برای پوشش نیازهای خاص و رو به افزایش مشتریان خود یک مارکت پلیس با نام «بازار همکاران سیستم» طراحی کرده است.

سلب‌ مسئولیت: تحریریه‌ی زومیت در تهیه‌ این محتوای تبلیغاتی نقش نداشته و مسئولیتی در قبال صحت آن ندارد.

ظهور مارکت پلیس در سال‌های گذشته در داخل کشور، مزیت‌های فراوانی برای تأمین‌کنندگان و مصرف‌کنندگان نهایی و همچنین اداره‌کنندگان این پلتفرم‌ها به همراه داشته است. امکان دسترسی به تنوعی از محصولات، امکان مقایسه قیمت‌ها و فرایند خرید ساده برای مصرف‌کنندگان از یک سو و از سویی دیگر، شرکت‌های تأمین‌کننده که قبلاً درگیر چالش‌های بازاریابی و معرفی محصولات خود به بازار یا دسترسی به مشتریان بالقوه بودند، با عرضه محصولات یا خدمات خود روی این پلتفرم‌ها، بیش از گذشته در معرض دید مشتریان قرار گرفته‌اند.

اداره‌کنندگان مارکت‌پلیس‌ها نیز با تمرکز روی بهبود زیرساخت‌های وب‌سایت، تولید محتوا و بهبود تجربه کاربری کیفیت ارائه خدمات را به‌طور مستمر افزایش می‌دهند و بدون نیاز به برخورداری از انبار تأمین کالا و هزینه‌های آن، از محل فروش محصولات و اداره این اکوسیستم درآمد کسب می‌کنند.

تاکنون مارکت پلیس‌های موفقی در داخل کشور؛ در بخش‌هایی مانند پوشاک، خرده‌فروشی، خدمات حمل‌و‌نقل و مواد غذایی وارد بازار شده‌اند و برای مشتریان نهایی شناخته‌شده هستند.

در جهان اما گستره‌ی خدمات مارکت‌پلیس‌ها بیشتر  است و در صنایع مختلف مانند فناوری اطلاعات شاهد حضور غول‌های فناوری نظیر SAP و Salesforce در این زمینه هستیم. عرضه و فروش نرم‌افزارهای سازمانی توسط مارکت‌پلیس‌های طراحی‌شده توسط این شرکت‌ها، اکنون میلیون‌ها مشتری در جهان دارد.

همکاران سیستم، اولین مارکت‌پلیس عرضه و فروش نرم‌افزارهای سازمانی را ارائه کرده است. این شرکت با سابقه بیش از سه دهه فعالیت در ارائه راهکارهای جامع نرم‌افزاری، برای پوشش نیازهای خاص و رو به افزایش مشتریان خود یک مارکت پلیس با نام «بازار همکاران سیستم» طراحی کرده است.

بازار همکاران سیستم فضایی برای عرضه و فروش نرم‌افزارهای سازمانی توسط شرکت‌های توسعه‌دهنده است. این محصولات قابلیت ارتباط و یکپارچگی با ERP همکاران سیستم را دارند و به تقویت این هسته قدرتمند کمک می‌کنند. شرکت‌های توسعه‌دهنده نرم‌افزار با دسترسی به بازار بزرگ مشتریان همکاران سیستم و شناسایی نیازهای آن‌ها، محصولات نرم‌افزاری را تولید و بر بستر بازار عرضه می‌کنند.  به این ترتیب ضمن دسترسی به این بازار بزرگ، به‌وسیله‌ی پلتفرم بازار، به جمع وسیعی از مشتریان نیز معرفی می‌شوند. مشتریان همکاران سیستم با دسترسی به محصولات موجود در بازار، از امکان مقایسه محصولات و خرید آن را در زمان کوتاه‌تری برخوردار هستند. همکاران سیستم با توسعه شبکه شرکت‌های توسعه‌دهنده خود، در تلاش است تا تعداد و تنوع محصولات موجود بر بستر بازار را افزایش و نیازهای مشتریان را در ابعاد مختلف پوشش بدهد.

شرکت‌های توسعه‌دهنده و فعال در زمینه‌ی برنامه‌نویسی می‌توانند برای همکاری به‌عنوان شریک توسعه همکاران سیستم و عرضه محصولات خود بر بستر بازار، درخواست خود را از این نشانی در بخش ثبت درخواست توسعه‌دهنده، ثبت کنند یا با شماره ۸۳۳۸۲۷۴۵ داخلی ۲ (امور نمایندگان) تماس بگیرند.  

  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده