دانلود کنید: فایل ISO نسخه پیش نمایش ویندوز 8.1

دانلود کنید: فایل ISO نسخه پیش نمایش ویندوز 8.1

همانطور که دیروز در زومیت خواندید، مایکروسافت از ویندوز 8.1 که در واقع اصلاحیه ویندوز 8 است، پرده برداشت. در این سیستم عامل که به صورت مجانی برای کاربران ویندوز 8 ارائه خواهد شد، بهبودهای بسیاری صورت گرفته و طراحی کلی اکثر اپلیکیشن‌های پیش فرض سیستم عامل تغییر کرده است. حال مایکروسافت دانلود نسخه آزمایشی را ارائه کرده تا همگان قادر به آزمایش آن باشند.

در ویندوز 8.1 بالاخره دکمه استارت به رابط کاربری دسکتاپ باز گشت، نرم افزارهای ایکس باکس موزیک، Mail و غیره دستخوش تغییرات مثبت و جذابی شدند، فروشگاه ویندوز که حاوی اپلیکیشن‌های سازگار با رابط لمسی ویندوز است، تغییر کرده تا کاربر ساده‌تر از قبل نرم افزار مورد نظر خود را بیابد، اینترنت اکسپلور 11 با پشتیبانی از Web GL از راه رسیده و چندین تغییر مثبت دیگر اعمال شده که در مقاله «نخستین نگاه به ویندوز 8.1: مایکروسافت چه سیستم عاملی را برایمان تدارک دیده است؟» بطور کامل به بررسی آنها پرداختیم.

حال اگر شما هم تمایل دارید تا از تغییرات تازه اعمال شده در ویندوز 8.1 مطلع شوید، می‌توانید فایل ISO مربوط به نسخه پیش نمایش ویندوز 8.1 را از طریق فروشگاه ویندوز (Windows Store) دانلود کنید.

نصب این فایل برای کاربران حرفه‌ای پیشنهاد می‌شود چون این سیستم‌عامل هنوز در فاز آزمایشی قرار دارد و بدون شک، مشکلات نرم افزاری کوچک و بزرگی خواهد داشت. پیشنهاد می‌شود این سیستم عامل را بصورت یک ماشین مجازی (Virtual Machine) یا روی یک کامپیوتر دیگر به جزء کامپیوتر اصلی خود نصب و آزمایش نمایید.

لینک دانلود فایل ISO از نسخه پیشنمایش ویندوز 8.1 مایکروسافت

  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده