بهبود عملکرد اسپیکرها در نسخه 6.1.4 از iOS

بهبود عملکرد اسپیکرها در نسخه 6.1.4 از iOS

جدیدترین بروزرسانی iOS که در روزهای اخیر و در قالب نسخه 6.1.4 این سیستم‌عامل عرضه شده است، به غیر از اصلاح پروفایل صوتی بلندگوها، حاوی تغییرات دیگری نمی‌باشد.

اپل به تازگی، جدیدترین نسخه از سیستم‌عامل iOS خود را با تغییراتی بسیار اندک، ارائه نموده است.  IOS 6.1.4، که به نظر می‌رسد فقط در دسترس کاربران آیفون ۵ قرار گرفته، پروفایل صوتی بلندگوها را بروز خواهد کرد.

 IMG 0039 610x601

حجم این بروز رسانی، ۱۱.۵ مگابایت بوده و علاوه بر امکان دریافت مستقیم آن از طریق ابزار بروز رسانی iOS، می‌توان آن را از iTunes نیز دانلود نمود.

آخرین بروزرسانی iOS مربوط به دو ماه قبل بود (نسخه 6.1.3) که علاوه بر رفع حفره امنیتی موجود در قفل صفحه‌نمایش، برخی از ویژگی‌های برنامه مسیریاب اپل را برای کاربران ژاپنی، ارتقا داد. اپل در نسخه 6.1.3 بسیاری از حفره‌ه‌های امنیتی که هکرها توسط آنها، سیستم را جیلبرک می‌نمودند را رفع کرد و به این ترتیب، پس از گذشت چند هفته، هنوز هکرها نتوانسته‌اند آن را جیلبرک کنند. از طرفی امکان بازگشت به نسخه قبلی iOS نیز وجود ندارد و کاربرانی که به این نسخه بروز رسانی نموده‌اند فعلا قادر به جیلبرک دستگاه خود نیستند.


از سراسر وب

  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده

بیشتر بخوانید