این ۱۱ گوشی پوکو جدید‌ترین به‌روزرسانی MIUI 14 را در سراسر جهان دریافت می‌کنند

جمعه ۱۵ اردیبهشت ۱۴۰۲ - ۱۰:۴۵
مطالعه 1 دقیقه
رابط کاربری پوکو X4 پرو
پوکو مشخص کرده است که کدام گوشی‌های هوشمند در این سه‌ماهه MIUI 14 را در سراسر جهان دریافت خواهند کرد.
تبلیغات

گوشی‌های پوکو سخت‌افزار عالی را با قیمتی مقرون‌به‌صرفه ارائه می‌دهند و این شرکت در بخش نرم‌افزار نیز عملکرد خوبی دارد. بااین‌حال پوکو همانند شرکت مادر خود شیائومی، در انتشار به‌روزرسانی‌های نرم افزاری بهترین نیست. به‌تازگی پرچم‌دار Poco F4 به‌روز‌رسانی اندروید ۱۳ را در هند دریافت کرد؛ اما با تأخیر زیادی همراه بود. به‌گزارش گیزموچاینا، درحال‌حاضر، این شرکت رابط کاربری MIUI 14 را برای چندین گوشی دیگر در بازار جهانی از جمله پوکو F4 GT، پوکو F4، پوکو X3 GT و غیره عرضه کرده است.

گوشی‌های بیشتری از پوکو آپدیت اندروید ۱۳ را دریافت می‌کنند

پوکو کم‌کم درحال به‌روزرسانی برخی از گوشی‌هایش به رابط کاربری MIUI 14 است و امروز این برند فهرست گوشی‌هایی که جدیدترین به‌روزرسانی را دریافت خواهند کرد، اعلام کرده است. طبق اعلام پوکو، ۱۱ گوشی در این سه‌ماهه آپدیت MIUI 14 را به‌صورت جهانی دریافت خواهند کرد که عبارتند از:

برخی از گوشی‌هایی که در بالا به آن‌ها اشاره شد، اکنون به‌روزرسانی MIUI 14 مبتنی‌بر اندروید ۱۳ را در مناطق مختلف دریافت کرده‌اند؛ برای مثال، پوکو F3 این به‌روزرسانی را در ماه مارس و F2 پرو مدت کوتاهی پس از آن دریافت کرد. علاوه‌بر‌این، پوکو F4 در هند نیز رابط کاربری MIUI 14 را اجرا می‌کند. با‌این‌حال، پوکو اکنون عرضه جهانی‌ را اعلام کرده است؛ این یعنی گوشی‌های یادشده به‌زودی شروع به دریافت گسترده به‌روزرسانی خواهند کرد.

ناگفته نماند اگرچه این گوشی‌ها رابط کاربری MIUI 14 را دریافت خواهند کرد؛ اما لزوماً به این معنی نیست که به‌روزرسانی مبتنی‌بر اندروید ۱۳ باشد. برخی کاربران از دریافت آپدیت MIUI 14 مبتنی‌بر اندروید ۱۲ خبر داده‌اند. وضعیت مشابهی برای گوشی‌های ردمی نوت ۱۲ پرو نیز رخ داد و ردمی نسخه‌ی قدیمی اندروید را منتشر کرد.

تبلیغات
داغ‌ترین مطالب روز

نظرات

تبلیغات