مایکروسافت تأیید کرد به‌روزرسانی 22H2 ویندوز 10 در ماه اکتبر منتشر خواهد شد

چهارشنبه ۳۰ شهریور ۱۴۰۱ - ۱۴:۳۰
مطالعه 1 دقیقه
افرادی که همچنان از ویندوز ۱۰ استفاده می‌کنند، ماه اکتبر می‌توانند به‌روزرسانی بزرگ بعدی این سیستم‌عامل یعنی نسخه‌ی 22H2 را دانلود و نصب کنند.
تبلیغات

مایکروسافت در پستی وبلاگی درمورد به‌روزرسانی جدید ویندوز ۱۱ توضیحاتی ارائه و همچنین تأیید کرد که نسخه‌ی 22H2 ویندوز ۱۰ از ماه آینده دردسترس کاربران قرار خواهد گرفت. متأسفانه هنوز جزئیاتی درمورد تغییرات این نسخه ارائه نشده است.

مایکروسافت تصمیم دارد تا پایان سال ۲۰۲۵ به انتشار به‌روزرسانی‌های جدید ویندوز ۱۰ ادامه دهد و در آن زمان طبق برنامه‌ریزی‌های قبلی، به پشتیبانی از این سیستم‌عامل پایان خواهد داد. اکنون که ویندوز ۱۱ به‌ بازار عرضه شده، انتظار نمی‌رود به‌روزرسانی‌های سالانه‌ی ویندوز ۱۰، با امکانات و قابلیت‌های جدید، بزرگ و درخورتوجهی همراه باشند.

به‌ گزارش WindowsCentral، نسخه‌ی 22H2 ویندوز ۱۰ درست مثل نسخه‌ی 21H2 آن، به‌عنوان یک نسخه‌ی سرویس ارائه می‌شود. این یعنی نصب آن خطرات کمتری برای کاربران به‌همراه خواهد داشت. علاوه‌براین، حجم این آپدیت کم خواهد بود و مراحل نصب فقط چند دقیقه طول خواهد کشید.

رایانه‌های شخصی مجهز به ویندوز ۱۰ که پیش‌نیازهای نصب ویندوز ۱۱ را دارند، قادر خواهند بود از امروز سیستم‌عامل خود را به‌طور مستقیم به نسخه‌ی 22H2 ویندوز ۱۱ ارتقا دهند.

تبلیغات
داغ‌ترین مطالب روز
تبلیغات
تبلیغات

نظرات