انتشار به‌روزرسانی نرم‌افزاری عظیمی برای سری گلکسی واچ 4

سه‌شنبه ۱۹ بهمن ۱۴۰۰ - ۲۲:۵۰
مطالعه 3 دقیقه
واچ فیس گلکسی واچ ۴ کلاسیک
سامسونگ به‌روزرسانی نرم‌افزاری جدید و بزرگی را برای سری Galaxy Watch 4 منتشر کرد.
تبلیغات

گلکسی واچ ۴ و گلکسی واچ ۴ کلاسیک سامسونگ در حال دریافت به‌روزرسانی نرم‌افزاری جدیدی هستند که دید بهتری در بخش ترکیب بدنی دراختیار کاربران قرار می‌دهد و برنامه‌های تمرین اینتروال پیشرفته‌ی ویژه دوندگان و دوچرخه‌سواران را نیز با خود به‌همراه دارد. علاوه‌بر‌این، سامسونگ مجموعه‌ای از صفحه‌های ساعت جدید و خط جدیدی از بند ساعت را ارائه می‌کند که می‌توان آن‌ها را از خود شرکت و شرکای خرده‌فروشان آن خرید.

انواع بندها و نمایشگرهای گلکسی واچ ۴

به‌گزارش جی‌اس‌ام آرنا، بخش جدید ترکیب بدن ساعت‌های هوشمند سامسونگ به‌صورت روزانه نکات و یادآوری‌هایی ارائه می‌دهد که به کاربر برای رسیدن به تناسب‌اندام کمک می‌کند. اگر از این گجت استفاده کنید، جزئیاتی درباره‌ی اهداف ترکیب بدن خود ازجمله وزن و درصد چربی و توده‌ی عضلانی‌اسکلتی دریافت خواهید کرد. همه‌ی این اطلاعات را در اپ Samsung Health می‌توان مشاهده کرد.

اطلاعات ورزشی اپ گلکسی واچ ۴

ویژگی به‌روزشده‌ی تمرین اینتروال به دوندگان و دوچرخه‌سواران امکان می‌دهد جلسات تمرینی را با شدت مدنظر خود تنظیم کنند و آن‌ها را انجام دهند. همچنین، سامسونگ ویژگی خوانش VO2 Max را اضافه می‌کند تا ساعت هوشمند به شما اطلاع دهد چقدر به خودتان فشار می‌آورید. نشانگر جدیدی نیز تعبیه شده است که میزان عرق از‌دست‌رفته شما در طول تمرین و میزان آب مصرفی برای ریکاوری را اندازه‌گیری می‌کند. یکی دیگر از قابلیت‌های اضافه‌شده، ویژگی اندازه‌گیری ضربان قلب ریکاوری است که تا دو دقیقه پس از پایان تمرین شما داده تولید می‌کند تا بتواند بهترین ارزیابی را از بدن انجام دهد.

بررسی تعریق و ضربان قلب ساعت هوشمند گلکسی واچ ۴

افزون‌براین، سامسونگ در حال ارائه‌ی برنامه‌ی آموزشی خواب جدیدی است که به شما نکات شخصی درباره‌ی چگونگی استراحت بهتر ارائه می‌دهد. برنامه‌ی آموزشی خواب جدید برای هر کاربر براساس روال روزانه و ویژگی جدیدی ساخته شده است که می‌تواند به‌محض اینکه ساعت تشخیص دهد شما در حالت خواب هستید، دستگاه‌های SmartThings متصل مانند تلویزیون و چراغ‌های هوشمند را به‌طور خودکار خاموش کند.

برنامه آموزشی خواب ساعت هوشمند گلکسی واچ ۴

آپدیت نرم‌افزاری جدید از ۱۰ فوریه برای گلکسی واچ ۴ و واچ ۴ کلاسیک دردسترس خواهد بود.

تبلیغات
داغ‌ترین مطالب روز
تبلیغات
تبلیغات

نظرات

تبلیغات