تصویر ابزارک‌های آب‌وهوای اندروید 12 فاش شد

تصویر ابزارک‌های آب‌وهوای اندروید 12 فاش شد

زمان زیادی تا انتشار رسمی اندروید ۱۲ باقی نمانده و به‌تازگی تصاویر مربوط به ابزارک‌های جدید این سیستم عامل برای نمایش وضعیت آب‌وهوا در دسترس قرار گرفته است.

سرانجام ابزارک‌های جدید و مورد انتظار نمایش وضعیت آب‌وهوا به جدیدترین نسخه‌ی آزمایشی سیستم عامل موبایل گوگل اضافه شد. سبک طراحی این ابزارک‌ها از دستورالعمل بصری متریال پیروی می‌کند. اگر یکی از دارندگان گوشی‌ پیکسل باشید و پنجمین نسخه‌ی آزمایشی اندروید ۱۲ را نصب کرده‌ باشید، اکنون می‌توانید از این ابزارک‌های جدید استفاده کنید.

به گزارش فون‌آرنا، این ویژگی احتمالا یکی از آخرین قطعات پازل اندروید ۱۲ است که پیش از رونمایی رسمی از این سیستم عامل در دسترس قرار گرفته است. امشب گوگل در رویداد مخصوص معرفی سری پیکسل ۶، نسخه‌ی عمومی اندروید ۱۲ را هم منتشر خواهد کرد.

ابزارک‌های جدید به‌خوبی با زبان طراحی متریال یکپارچه شده‌اند. این ابزارک‌ها فعلاً بیشینه و کمینه‌‌ی دمای روز را در شهر محل سکونت کاربر نشان می‌دهند. زمینه‌ی این ابزارک‌های جدید بسیار زیبا است و از آیکون‌های چشم‌نواز و فونت ضخیم برای نمایش اطلاعات روی آن بهره گرفته شده. رنگ‌بندی ابزارک جدید آب‌وهوا از تصویر زمینه جدا شده و مثل سایر المان‌های گرافیکی اندروید ۱۲، به‌طور جداگانه قالب‌بندی شده است.

اندروید ۱۲ از نظر طراحی ظاهری تغییرات خیره‌کننده‌ای داشته و حالا ابزارک‌های زیبای آب‌وهوا نیز به جدیدترین نسخه‌ی آزمایشی این سیستم عامل اضافه شده است. مسلما این یک اقدام خوب از جانب گوگل است که ابزارک‌های مورد نیاز کاربران را در سیستم عامل موبایل محبوب خود ارائه بدهد. ابزارک‌ها همیشه جزء جدایی‌ناپذیر اندروید بوده‌اند؛ اما پس از اینکه اپل آن‌ها را به آی‌اواس اضافه کرد، گوگل بار دیگر با توجه ویژه به ابزارک‌های اندروید، سعی دارد از ویژگی‌های آن در اندروید نهایت بهره را ببرد.

نظر شما در مورد ابزارک آب‌وهوایی جدید اندروید ۱۲ چیست؟

منبع phonearena

از سراسر وب

  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده