انتشار به‌روزرسانی اندروید 11 برای گلکسی A10s آغاز شد

انتشار به‌روزرسانی اندروید 11 برای گلکسی A10s آغاز شد

طبق تازه‌ترین اخبار، سامسونگ انتشار به‌روزرسانی اندروید ۱۱ را برای گلکسی A10s آغاز کرده که با پچ امنیتی جولای ۲۰۲۱ (تیر و مرداد ۱۴۰۰) همراه است.

به گزارش Sammobile، سامسونگ جدید‌ترین نرم‌افزار را برای گلکسی A10s ارائه کرده است که شامل سیستم‌عامل اندروید ۱۱ و آخرین پچ امنیتی است. گلکسی A10s در اواخر سال ۲۰۱۹ با One UI مبتنی بر اندروید ۹ معرفی شد و اکنون آخرین به‌روزرسانی مهم اندروید را دریافت می‌کند و در آینده، تنها به‌روزرسانی‌های امنیتی را دریافت خواهد کرد.

در حال حاضر به‌روزرسانی نرم‌افزار برای گلکسی A10s در مالزی و ویتنام منتشر شده است؛ اما انتظار می‌رود به‌زودی در بازار‌های دیگر عرضه شود. نسخه‌ی فرم‌ور به‌روزرسانی مذکور A107FXXU8CUG1 و با پچ امنیتی جولای ۲۰۲۱ (تیر و مرداد ۱۴۰۰) همراه است.

تغییرات نرم‌افزار گلکسی A10s شامل UI بازطراحی‌شده، بهبود برنامه‌ها و صفحه‌کلید، امکان حذف داده‌های GPS‌ از تصاویر، مجوز‌های یک‌بارمصرف، گزینه‌های بیشتر در صفحه‌‌ی قفل و... است.

این به‌روزرسانی می‌تواند عملکرد و ثبات گلکسی A10s را بهبود ببخشد و پچ امنیتی جولای ۲۰۲۱ (تیر و مرداد ۱۴۰۰)، اشکال اندروید اتو (Android Auto) که برخی از کاربران گلکسی با آن روبه‌رو بودند، برطرف می‌کند.

اگر دارنده‌ی گلکسی A10s هستید، می‌توانید با رفتن به بخش تنظیمات (Settings) و به‌روزرسانی نرم‌افزار (Software update)، وجود به‌روزرسانی را به‌صورت دستی بررسی کنید.

منبع sammobile

از سراسر وب

  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده