آپدیت بعدی ویندوز 10، Spring Creators نام دارد

آپدیت بعدی ویندوز 10، Spring Creators نام دارد

به گزارش وب‌سایت ورج، نسخه‌ی جدید ویندوز ۱۰ که تا یک ماه دیگر منتشر خواهد شد، به‌روزرسانی بهاری کریترز (Spring Creators) نام دارد.

مایکروسافت قصد دارد برای سومین بار از عنوان «کریترز» برای نامیدن به‌روزرسانی بعدی ویندوز ۱۰ استفاده کند. این غول نرم‌افزاری هنوز برای به‌روزرسانی بعدی سیستم‌عاملش که ماه آینده منتشر خواهد شد،  به صورت رسمی نامی انتخاب نکرده است؛ با این حال آن‌ها مشغول آزمایش یک به‌روزرسانی دیگر برای ویندوز هستند و ظاهرا نام به‌روزرسانی بهاری از طریق آن فاش شده است. عنوان «به‌روزرسانی بهاری کریترز ویندوز ۱۰» در آخرین بیلدهای آزمایشی به‌روزرسانی رداستون ۵ که در پاییز سال جاری میلادی عرضه خواهد شد، رویت شده است.

مایکروسافت نخستین بار به‌روزرسانی کریترز ویندوز ۱۰ را بهار سال گذشته‌ی میلادی منتشر کرد و به دنبال آن به‌روزرسانی پاییزی کریترز نیز در پاییز همان سال از راه رسید. نام‌گذاری به‌روزرسانی جدید بهاری کریترز ویندوز ۱۰ در ابتدا در پست‌های وبلاگ مایکروسافت در سال گذشته مشاهده شد؛ با این حال این نخستین بار است که این نام در خود سیستم‌عامل ظاهر می‌شود.

انتظار می‌رود مایکروسافت به‌روزرسانی بهاری کریترز ویندوز ۱۰ را اوایل ماه آوریل (اواسط فروردین) منتشر کند. جدیدترین نسخه‌ی ویندوز ۱۰ شامل ویژگی‌های مختلفی نظیر قابلیت تایم‌لاین، پشتیبانی از HDR و تغییرات گسترده‌تر در زمینه‌ی طراحی فلوئنت خواهد بود. مایکروسافت در حال حاضر مشغول آزمایش به‌روزرسانی بعدی ویندوز ۱۰ با اسم رمز رداستون ۵ است و در نظر دارد آن را اواخر سال جاری میلادی عرضه کند.هنوز تغییرات عمده‌ای در این به‌روزرسانی مشاهده نشده است؛ با این وجود ظاهرا پشتیبانی از تب‌ها در مرورگر فایل و دیگر اپلیکیشن‌ها از جمله قابلیت‌های جدید آن خواهد بود.

منبع theverge

از سراسر وب

  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده

بیشتر بخوانید