گلکسی اس 8 با به‌روزرسانی اندروید اریو، Dolby Atmos را دریافت می‌کند

شنبه ۱۶ دی ۱۳۹۶ - ۰۹:۳۰
مطالعه 2 دقیقه
رام آزمایشی اندروید ۸ برای گوشی گلکسی اس ۸ درز پیدا کرده و نکته‌ی جالب، وجود Dolby Atmos در آن است.
تبلیغات

با توجه به این‌که برنامه‌ی تست رام اریو برای دو گوشی گلکسی اس ۸ و اس ۸ پلاس مدتی است که آغاز شده و ادامه دارد، می‌دانیم تا انتشار اولین رام رسمی اندروید ۸.۰ اریو برای این گوشی‌ها زمان زیادی باقی نمانده است. اطلاعات رسمی به‌دست‌آمده از سامسونگ پایان دوره‌ی آزمایشی این به‌روزرسانی را ۱۵ ژانویه اعلام کرده‌اند. این تاریخ با گزارش‌های قبلی که زمان انتشار رسمی به‌روزرسانی را اواخر ژانویه اعلام کرده بودند مطابقت دارد. امروز، شایعاتی مبنی بر انتشار اریو برای نوت ۸ نیز منتشر شد.

در نسخه‌ی بتای سامسونگ رام‌هایی جهت آزمایش به کاربران داده می‌شود. امروز، یکی از این رام‌ها توسط کاربران منتشر شد و عده‌ای موفق شدند آن را روی گوشی گلکسی اس ۸ خود با پردازنده اسنپدراگون ۸۳۵ نصب کنند. نکته‌ی جالبی که پس از نصب این رام مشاهده ش،د وجود تنظیمات Dolby Atmos به‌صورت پیش‌فرض بود.

اریو برای اس 8

دالبی اتموس نرم‌افزار صدایی است که تنظیمات اکولایزر را به‌خوبی انجام می‌دهد و در صورتی‌که کاربر از هدفون استفاده کند، می‌تواند کیفیت صدای ساراند را برای او شبیه‌سازی کند. همان‌طور که در تصاویری که کاربران در وب‌سایت ردیت منتشر کرده‌اند مشخص است، دالبی اتموس در رام اندروید ۸.۰ گلکسی اس ۸ دارای چهار حالت پیش‌فرض اتوماتیک، فیلم، موزیک و صدا است. کاربری که این تصاویر را منتشر کرده است می‌گوید نرم‌افزار فعلا به‌درستی کار نمی‌کند و تغییر بین تنظیمات پیش‌فرض، تغییری در صدای خروجی ایجاد نمی‌کند. همچنین وقتی دالبی اتموس را فعال کنید، دیگر غیر فعال نمی‌شود.

بنابراین واضح است که این رام هنوز کاملا پایدار نیست و صرفا برای کسانی که کنجکاو هستند و قصد ماجراجویی دارند می‌تواند جذاب باشد. برای سایر کاربران، به‌روزرسانی رسمی حداکثر تا ۲۵ روز دیگر منتشر خواهد شد.

تبلیغات
داغ‌ترین مطالب روز

نظرات

تبلیغات