آپدیت سالانه ویندوز 10 تابستان به صورت رایگان منتشر می‌شود

آپدیت سالانه ویندوز 10 تابستان به صورت رایگان منتشر می‌شود

کنفرانس بیلد ۲۰۱۶ مایکروسافت در حال برگزاری است. ردموندی‌ها در جریان رویداد امشب خود اعلام کردند ویندوز ۱۰ تا امروز میلیون‌ها کاربر فعال دارد و قرار است آپدیت سالانه ویندوز ۱۰ تابستان امسال به صورت رایگان در اختیار کاربران قرار گیرد.

کنفرانس بیلد ۲۰۱۶ مایکروسافت با محوریت سرویس‌های ابری و ویندوز ۱۰ در حال برگزاری است. ردموندی‌ها در جریان این رویداد که در سان فرانسیسکو برگزار می‌شود اعلام کردند، ویندوز ۱۰ تا امروز ۲۷۰ میلیون کاربرد فعال دارد و توانسته سریع‌ترین رشد جذب مخاطب را داشته باشد.

تری میرسون در خلال این کنفرانس از برنامه‌ی بروزرسانی ویندوز ۱۰ مایکروسافت موسوم به Anniversary Update خبر داد که فصل تابستان سال جاری به صورت رایگان در اختیار کاربران این سیستم عامل قرار می‌گیرد. میرسون همچنین با کنایه به اپل اعلام کرد، ردموندی‌ها به تمام کاربران جدید کامپیوترهای شخصی یا حتی آنهایی که از سیستم‌هایی با عمر ۵ ساله استفاده می‌کنند خوشامد می‌گوید. این خوشامدگویی شامل حال کاربران جدید دستگاه‌های جدید مک نیز می‌شود.

به لطف آپدیت سالانه ویندوز ۱۰، کاربران می‌توانند از پردازش‌های شخصی‌تر لذت ببرند. در این آپدیت مرورگر مایکروسافت اج از سرویس ویندوز هلو برای وب‌سایت‌های مختلف پشتیبانی می‌کند. بنابراین می‌توانید با استفاده از سیستم تشخیص چهره وارد وب‌سایت مورد نظر شوید. ضمن اینکه اپدیت سالانه ویندوز ۱۰ برای ایکس‌باکس وان نیز عرضه می‌شود و امکان اجرای اپلیکیشن‌های ویندوز ۱۰ روی این کنسول فراهم خواهد شد.

در نسخه‌ی جدید ویندوز ۱۰ قابلیت Windows Ink به مراتب بهتر شده و براساس دموی نمایش داده شده توسط مایکروسافت، افراد می‌توانند از فضای کاری جدید برای کار با قلم استفاده کنند. در این فضا امکان بهره‌گیری از اپلیکیشن‌هایی با بیشترین کاربرد در کنار انواع نکات، ترفندها و اپلیکیشن‌های پیشنهادی دیگر وجود دارد.

منبع the verge
  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده