شیائومی حضور خود در MWC 2020 را تایید کرد

چهارشنبه ۲۳ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۰:۰۱
مطالعه 2 دقیقه
غول چینی گوشی‌های هوشمند، شیائومی، حضور خود را در نمایشگاه MWC 2020 باسلونا تأیید کرده و موارد احتیاط را نیز شرح داد.

درحالی‌که بسیاری از شرکت‌های فناوری رویدادهای خود را در نمایشگاه MWC به‌علت شیوع ویروس کورونا لغو کرده‌اند، شیائومی در بیانیه‌ای اعلام کرد که طبق برنامه قبلی خود عمل خواهد کرد. این شرکت در توییتی فهرستی از موارد احتیاطی خود را برای اطمینان از سلامت کارکنان و بازدیدکنندگان غرفه‌اش اعلام کرد.

برای ارائه‌ها در غرفه شیائومی، این شرکت از کارمندانی از دفاتر اروپایی خود استفاده خواهد کرد (پس از بررسی عدم وجود هیچ نشانه‌ای طی ۱۴ روز). تمامی دستگاه‌های در معرض نمایش نیز به‌طور مرتب براساس قوانین GSMA ضدعفونی خواهند شد.

برای کارکنان و مسئولان بالارده این شرکت که از چین به بارسلونا خواهند رفت، شیائومی از حضور ۱۴ روزه این افراد در خارج از چین پیش از حضور در نمایشگاه و بررسی وجود هیچ‌گونه نشانه‌ای اطمینان حاصل خواهد کرد.

شیائومی در نمایشگاه MWC 2020 از گوشی‌های هوشمند جدید و تعدادی دیگر از گجت‌های هوشمند خود در ۴ اسفند رونمایی خواهد کرد. این معرفی‌ها شامل عرضه جهانی شیائومی می ۱۰ پرو نیز می‌شود. گوشی شیائومی می ۱۰ و سایر گجت‌های جدید، در غرفه شیائومی از تاریخ ۵ تا ۸ اسفند، در معرض دید عموم قرار خواهند گرفت.

پیام شیائومی به طرفداران و رسانه‌ها از این قرار است:

مطالب مشابه

نظرات