فهرست کامل مادربردهای ASRock, Asus, BIOSTAR, GIGABYTE, MSI :AMD AM4

 فهرست کامل مادربردهای ASRock, Asus, BIOSTAR, GIGABYTE, MSI :AMD AM4

با زومیت همراه باشید تا فهرست کاملی از مادربردهای AMD AM4 را به شما معرفی کنیم.

پردازنده‌های جدید AMD Ryzen در ماه آینده به بازار عرضه می‌شوند و برای استفاده از آن‌ها به مادربرد AMD AM4 نیاز خواهید داشت. ما برای راحتی شما فهرست کاملی از مادربردهایی با سوکت AMD AM4 فراهم کرده‌ایم تا به شما را در انتخاب مادربرد کمک کنیم.

AMD Ryzen امروز (دوم مارس) عرضه خواهد شد، ولی از مدتی پیش قابل پیش‌خرید بوده است. این پردازنده‌ها از قابلیت بالایی برای اورکلاک بهره می‌برند. در ادامه توجه شما را به این فهرست جلب می‌کنیم.

 مادربرد ایسوس AMD AM4

ایسوس چهار مادربرد AMD AM4 را معرفی کرده است. ایسوس یکی از بهترین شرکت‌های سازنده‌ی مادربرد است و محصولاتش به ویژگی‌های بسیار خوب و عمر کاری بالا شهرت دارند.

پرچم‌دار این مادربردها ROG Crosshair VI Hero است که توانایی بسیار بالایی در اورکلاک دارد و بدون DisplayPort ارائه‌شده است. این مادربرد از فن‌آوری SupremeFX برای ایجاد صدای باکیفیت بهره می‌برد.

مادربرد بعدی Prime B350-Plus است که از چیپست B350 استفاده می‌کند. برخلاف مدل Crosshair VI Hero، سه مادربرد دیگر دارای DisplayPort هستند. دو مدل دیگر PrimeX370 و Prime B350M-A نام دارند.

motherboard

مادربرد Biostar AMD AM4

Biostar از ۵ مادربرد AMD AM4 رونمایی کرد. پرچم‌دار این مادربردها Biostar Racing X370GT7 است که شرکت این مدل را با بهترین قابلیت اورکلاک طراحی کرده است.

مدل‌های دیگر نیز Racing X379GT5، Racing X379GT3، Racing B350GT5 و Racing B350GT3 نام دارند. بهترین مدل این مادربردها به M.2 SSD مجهز خواهد شد.

مادربرد Asrock AMD AM4

ازراک نیز از چند مادربرد که برای AMD Ryzen طراحی‌شده‌اند، رونمایی کرد. بهترین مدل این مادربردها Asrock Fatality X370 Gaming است. این مادربرد از مدار تغذیه چند فاز استفاده می‌کند و این قسمت با هیت‌سینک خنک می‌شود تا در هنگام اورکلاک پایدار باشد.

این مادربرد از LED RGB بهره می‌برد. به‌جز Asrock AB350 Pro4، دیگر مدل‌ها از شیار steel-reinforced PCI-E x16 بهره می‌برند. مدل دیگر مادربردها به‌صورت زیر است:

 • ASRock X370 Taichi
 • ASRock Fatal۱ty X370 Gaming K4
 • ASRock X370 Killer
 • ASRock Fatal۱ty AB350 Gaming K4
 • ASRock AB350 Pro۴

 مادربرد گیگابایت AMD AM4

گیگابایت از چند مدل مادربرد AMD AM4 رونمایی کرد، اگرچه چند مدل دیگر نیز پس از ارائه رسمی AMD Ryzen معرفی خواهند شد. مادربرد پرچم‌دار گیگابایت GA-AX370-Gaming 5 است.

مادربردهای دیگر به شرح زیر هستند:

 • GIGABYTE GA-AB350-GAMING 3
 • GIGABYTE GA-AB350-Gaming
 • GIGABYTE GA-AB350M-Gaming 3

مادربرد MSI AMD AM4

 مادربرد پرچم‌دار این شرکت مدل MSI X370 Xpower Gaming Titanium است. رنگ سفید این مادربرد بسیار جذاب است و با دیگر شرکت‌ها رقابت می‌کند. مدل‌های ارائه‌شده توسط MSI به شرح زیر است:

 • MSI X370 GAMING PRO CARBON
 • MSI B350 TOMAHAWK
 • MSI B350M Gaming PRO

نظر شما در ارتباط به این موضوع چیست؟ آیا AMD می‌تواند برای افراد با بودجه محدود تجربه گیمینگ فراهم کند؟

منبع segmentnext
  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده