مانیتورهای گیمینگ ال جی UltraGear نخستین مانیتورها با گواهی AdaptiveSync خواهند بود

پنج‌شنبه ۵ خرداد ۱۴۰۱ - ۱۰:۳۰
مطالعه 2 دقیقه
ماینتورهای گیمینگ ال جی UltraGear با دریافت استاندارد AdaptiveSync Display نشان دادند که در نرخ‌ نوسازی بالا، زمان پاسخ‌دهی GTG و نرخ تأخیر پایین رقیب ندارند.
تبلیغات

مانیتور گیمینگ LG UltraGear نخستین مانیتورهایی هستند که گواهی VESA AdaptiveSync Display را دریافت می‌کنند.

به‌گزارش ویدئوکاردز، دو مدل از مانیتورهای گیمینگ ال‌جی UltraGear با شماره محصول 27GP950 و 27GP850 نخستین مانیتورهای گیمینگ در دنیا هستند که گواهی VESA AdaptiveSync Display را دریافت خواهند کرد. برچسب جدید اعطاشده توسط انجمن استانداردهای الکترونیک ویدئویی (VESA) موسوم به AdaptiveSync Display به مشتریان کمک می‌کند عملکرد نرخ نوسازی متغیر (VRR) مانیتور گیمینگ را شناسایی و مقایسه کنند و قبل‌ از خرید از پشتیبانی مانیتور از پروتکل Adaptive-Sync انجمن VESA مطمئن شوند.

مانیتورهای گیمینگ ال‌جی برای دریافت گواهی نمایشگر AdaptiveSync از VESA از آزمایش‌های جامع و دقیقی گذشته‌اند که انجمن استاندارد ویدئویی آن‌ها را Adaptive-Sync Display CTS نام‌گذاری کرده است. این آزمون‌ها شامل اندازه‌گیری بیش‌ از ۵۰ معیار مختلف برای دستیابی به بنچمارکی شفاف و مشخص برای ارزیابی ظرفیت نرخ نوسازی متغیر نمایشگر لپ‌ تاپ‌ و مانیتور می‌شود.

مانیتورهای گیمینگ ال جی UltraGear با نرخ نوسازی بالا، زمان پاسخ‌دهی سریع GTG (خاکستری به خاکستری) و نرخ تأخیر پایین حد نصاب نمرات مشخص‌شده برای استاندارد جدید VESA را برآورده کرد و حتی کمی فراتر رفته است.

جیم چوت، مدیر برنامه انطباق در ویسا (VESA) گفت:

مانیتور ال‌ جی UltraGear 27GP950 و UltraGear 27GP850 با استاندارد نمایشگر همگام‌ساز-انطباقی سطح جدیدی از عملکرد بصری را در تجربه گیمینگ پیشکش می‌کند. هردو مدل از مانیتورهای گیمینگ ال جی در معیارهایی نظیر نرخ نوسازی و زمان پاسخ‌دهی عملکرد بسیار خوبی از خود نشان دادند.

مانیتورهای گیمینگ ۲۷ اینچی ال‌جی به پنل‌های پیشرفته‌ی Nano IPS مجهز شده‌اند و جدای از نرخ نوسازی بالا و پاسخ‌دهی یک میلی‌ثانیه‌ای GTG، امکان اجرای روان بازی با تصاویر واضح و شفاف را هم در کامپیوتر رومیزی و هم در کنسول‌های بازی فراهم می‌کنند.

سئو یونگ جائه، معاون ارشد و رئیس واحد کسب‌وکار فناوری اطلاعات شرکت ال‌جی الکترونیکس گفت:

دیدگاه شما کاربران زومیت درباره‌ی استاندارد جدید ویسا برای نمایشگر‌ها تحت عنوان AdaptiveSync Display چیست؟

تبلیغات
داغ‌ترین مطالب روز

نظرات

تبلیغات