اچ ‌پی به‌زودی نمایشگری بی‌سیم با کیفیت خروجی 4K معرفی می‌کند

اچ ‌پی به‌زودی نمایشگری بی‌سیم با کیفیت خروجی 4K معرفی می‌کند

اخباری به گوش می‌رسد که اچ‌پی در حال ساخت نمایشگری بی‌سیم با برخورداری از ویژگی‌های منحصر‌به‌فرد به‌نام HP U27 4K است.

اطلاعات جدیدی از محصولات معرفی‌نشده اچ‌پی در اپلیکیشن اختصاصی این شرکت در مایکروسافت استور منتشر شده است که از نمایشگری 4K با قابلیت اتصال بی‌سیم خبر می‌دهد. نمایشگر جدید که HP U27 4K نام دارد از اتصالات بی‌سیم شرکت اچ‌پی به‌نام کوئیک پیر (Quick Pair) استفاده می‌کند که امکان اتصال آن به انواع لپ‌تاپ و دستگاه‌های دیگر را فراهم می‌کند.

درواقع نمایشگر جدید اچ‌پی به کاربر اجازه می‌دهد که لپ‌تاپ خود را به آن متصل کرده و از آن برای ارائه‌ی محتوا به دیگران یا برخورداری از نمایشگری با ابعاد بزرگ‌تر استفاده کند.

در توضیحات نمایشگر HP U27 4K آمده است که پس از فعال شدن مجدد یا ورود به کامپیوتر، اتصال دستگاه به نمایشگر به‌صورت خودکار رخ می‌دهد و کاربر می‌تواند بدون اتلاف وقت یا انرژی از نمایشگر HP U27 4K استفاده کند.

ویدیویی نیز از نمایشگر جدید اچ‌پی منتشر شده است که نشان می‌دهد میزان تأخیر در پاسخگویی نمایشگر HP U27 4K نسبت به مدل‌های پیشین تا سه برابر کاهش یافته است. چنین امری برای نمایشگرهای بی‌سیم اهمیت فراوانی دارد؛ زیرا هرچه فاصله نمایشگر با دستگاه دورتر باشد، امکان بروز تأخیر در پاسخگویی افزایش می‌یابد.

گفته می‌شود نمایشگر جدید اچ‌پی علاوه بر ارائه محتوا با کیفیت 4K می‌تواند از استاندارد WIDI نیز پشتیبانی کند. با دراختیار داشتن اطلاعات منتشرشده از این مانیتور اچ‌پی انتظار می‌رود که محصول بی‌سیم این شرکت به‌زودی معرفی شده و سپس در ویترین فروشگاه‌ها قرار گیرد.

قیمت مانیتور، مشخصات فنی و هر اطلاعاتی که برای خرید ارزان‌ و آگاهانه‌ی انواع مانیتور اداری و گیمینگ نیاز دارید را در بخش محصولات زومیت بیابید. در این بخش، علاوه‌بر مشخصات فنی دقیق انواع مانیتور ال‌جی، مانیتور ایسوس، مانیتور سامسونگ و مانیتور بنکیو و دیگر برند‌ها، امکان مقایسه‌ی دو یا چند محصول درکنار گالری تصاویر رسمی محصولات دردسترس شما خواهد بود.

منبع mspoweruser

از سراسر وب

  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده

بیشتر بخوانید