گلکسی A06، گوشی اقتصادی بعدی سامسونگ، در بنچمارک‌ها رؤیت شد

چهارشنبه ۶ تیر ۱۴۰۳ - ۱۹:۳۵
مطالعه 2 دقیقه
گلکسی A05 سامسونگ در حال اجرای بازی
رؤیت‌شدن گلکسی A06 در پایگاه داده‌ی بنچمارک‌ها، برخی مشخصات فنی ازجمله تراشه‌ی این گوشی را فاش می‌کند.
تبلیغات

شواهد جدیدی از حضور گلکسی A06 در آزمایشگاه‌های سامسونگ منتشر شده است. این گوشی اقتصادی در بنچمارک گیک‌بنچ ۴ رؤیت و روز گذشته نام آن در پایگاه داده‌ی Wi-Fi Alliance ثبت شد.

طبق اطلاعات گیک‌بنچ، گلکسی A06 با شماره مدل SM-A065F شناخته می‌شود که نشان می‌دهد این گوشی از 5G پشتیبانی نمی‌کند و فقط با شبکه‌ی LTE سازگاری دارد. از دیگر ویژگی‌های این دستگاه می‌توان به سیستم‌عامل پیش‌فرض اندروید ۱۴ و رم ۴ گیگابایتی و پردازنده‌ای با کد MT6769V/CZ اشاره کرد که به‌احتمال زیاد همان مدیاتک Helio G85 است.

گلکسی A06 در معیار گیک‌بنچ ۴ ازنظر عملکرد تک‌هسته‌ای و چند‌هسته‌ای به‌ترتیب امتیاز ۱۶۴۷ و ۵٬۳۳۸ را به‌دست آورده است.

امتیاز گلکسی A06 در گیک بنچ ۴

اطلاعات وب‌سایت Wi-Fi Alliance نشان می‌دهد که گوشی سامسونگ مدل گلکسی A06 از دو سیم‌کارت هم‌زمان و استانداردهای Wi-Fi ac/n/a/b/g پشتیبانی می‌کند.

احتمال معرفی چند نسخه از گلکسی A06 با رم و فضای ذخیره‌سازی متفاوت وجود دارد؛ بنابراین، رم ۴ گیگابایتی می‌تواند برای نسخه‌ی پایه‌ی این گوشی اقتصادی در نظر گرفته‌ شده باشد. نسل قبلی این محصول، یعنی گلکسی A05، در اکتبر ۲۰۲۳ (مهر و آبان ۱۴۰۲) عرضه شد و انتظار می‌رود گلکسی A06 نیز امسال در بازه‌ی زمانی مشابهی دردسترس خریداران قرار گیرد.

قیمت گوشی اقتصادی گلکسی A06 سامسونگ هنوز مشخص نیست و انتظار داریم در آینده‌ی نزدیک جزئیات بیشتری دراین‌باره دردسترس قرار گیرد.

تبلیغات
داغ‌ترین مطالب روز
تبلیغات

نظرات