سونی احتمالاً برای به‌کارگیری حسگرهای بزرگ‌تر، چینش دوربین‌ پرچم‌دار بعدی‌اش را تغییر می‌دهد

سه‌شنبه ۲۹ خرداد ۱۴۰۳ - ۱۳:۰۰
مطالعه 2 دقیقه
کلوزآپ دوربین‌های اکسپریا ۱ مارک ۵ سونی - Sony Xperia 1 V از نمای دیگر
سونی احتمالاً با عرضه‌ی گوشی اکسپریا ۱ مارک ۷، چینش عمودی دوربین‌هایش را کنار می‌گذارد.
تبلیغات

سونی ماه گذشته گوشی اکسپریا ۱ مارک ۶ را با پردازنده‌ی اسنپدراگون ۸ نسل ۳ و حسگر اختصاصی دوربین Exmor T، معرفی کرد. اکنون اطلاعاتی در ارتباط با چینش دوربین‌های نسل بعدی پرچمدار سونی شنیده می‌شود.

کاربری با انتشار پستی در شبکه‌ی اجتماعی ویبو، ادعا می‌کند که سونی با عرضه‌ی اکسپریا ۱ مارک ۷ چینش عمودی دوربین‌هایش را کنار می‌گذارد تا فضای کافی برای استفاده از دوربین تله‌فتو با حسگر ۱/۲٫۳ اینچی و لنزی با فاصله‌ی کانونی متغیر ۷۰ تا ۲۰۰ میلی‌متری، فراهم شود.

رندر فاش‌شده از چینش دوربین‌های پنل پشتی گوشی سونی مدل اکسپریا ۱ مارک ۷

دوربین فوق عریض پرچمدار آینده‌ی سونی نیز به حسگری با ابعاد ۱/۲٫۳ اینچ مجهز خواهد شد. با این حال، به‌نظر می‌رسد که دوربین اصلی بدون تغییر باقی خواهد ماند.

پست منتشرشده به احتمال توقف تولید سری گوشی‌های اکسپریا ۵ اشاره می‌کند. باید منتظر ماند و دید که بهبود‌های احتمالی در بخش دوربین پرچمدار آینده‌ی سونی چه تأثیری بر قیمت گوشی خواهد گذاشت.

اخیراً گزارش‌هایی در ارتباط با عرضه‌ی مدل جدیدی از گوشی سونی با نام اکسپریا Pro C به گوش می‌ٰرسد. گوشی مورد بحث احتمالاً از نمایشگر ۶ اینچی اولد با وضوح 2K، دوربین اصلی با حسگر یک‌ اینچی، پردازنده‌ی اسنپدراگون ۸ نسل ۳، ۱۲ گیگابایت رم، ۲۵۶ گیگابایت فضای ذخیره‌سازی و باتری ۵٬۰۰۰ میلی‌آمپر‌ساعتی بهره خواهد برد.

تبلیغات
داغ‌ترین مطالب روز
تبلیغات
تبلیغات

نظرات