آیفون تاشو تحولات چشمگیری در بازار موبایل ایجاد خواهد کرد

دوشنبه ۱۴ خرداد ۱۴۰۳ - ۱۷:۵۹
مطالعه 1 دقیقه
آیفون تاشدنی iPhone طرح مفهومی نمای جلو
مؤسسه‌ی تحقیقاتی معتبری می‌گوید که ورود اپل به حوزه‌ی گوشی‌های تاشدنی، تغییرات چشمگیری در بازار ایجاد می‌کند.
تبلیغات

ماه گذشته، در گزارشی گفته شد که شاید اولین آیفون تاشدنی اپل در سال ۲۰۲۶ عرضه شود و حالا شرکت تحقیقاتی ترندفورس می‌گوید که عرضه‌ی آیفون تاشدنی در سال ۲۰۲۶ بعید است؛ اما ورود اپل می‌تواند تحولات چشمگیری در بازار ایجاد کند.

ترندفورس، یکی از شرکت‌های سرشناس در حوزه‌ی نظارت بر بازار، می‌گوید که اپل در سریع‌ترین حالت ممکن، آیفون تاشدنی را در سال ۲۰۲۷ روانه‌ی بازار می‌کند. به‌گفته‌ی ترندفورس، گوشی‌های تاشدنی همچنان محصولاتی نوپا هستند و صرفاً ۱٫۵ درصد از بازار گوشی‌های هوشمند را ازآنِ خود می‌کنند.

ترندفورس پیش‌بینی کرده است که سهم گوشی‌های تاشدنی تا سال ۲۰۲۸ به ۴٫۸ درصد از کل بازار موبایل برسد. این مؤسسه می‌گوید که اپل فعلاً در حال بررسی ایده‌ی تولید آیفون تاشدنی و نحوه‌ی تأمین قطعات است و در این فرایند توجه ویژه‌ای به چین‌خوردگی نمایشگر می‌کند.

انتشار اولین شایعه‌ها درباره‌ی آیفون تاشدنی به سال‌ها قبل برمی‌گردد؛ زمانی‌که شاهد عرضه‌ی اولین گوشی‌های تاشدنی اندرویدی بودیم.

اپل فعلاً تولید آیفون تاشدنی را تأیید یا تکذیب نکرده است. بدین‌ترتیب، ایده‌ای از قیمت آیفون موردانتظار اپل نداریم. معمولاً قیمت گوشی های تاشدنی بیشتر از گوشی‌های سنتی است.

تبلیغات
داغ‌ترین مطالب روز
تبلیغات
تبلیغات

نظرات